Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

05 wrz 2013, 18:30

Hej dziewczynki, jeśli pozwolicie też Was będę podczytywać, bo bardzo Was i Wasze dzieciaczki polubiłam

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

05 wrz 2013, 21:18

no to i ja dotarłam !
zabieram się za pierwszą stronkę z suwaczkami.

miło znów byc na wątkach z dzieciaczkami tu.

donatka, ale twój Miki jest duuuży! i fajny pucuś z niego! ;-)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 04:02

Witajcie mamusie i ogromne gratki dla Was wszystkich!
Mam nadzieje ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jesli bede do Was zagladac?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 07:48

Witam!

Dzieci wyprawione do przedszkola, młody śpi ale zaraz na śpiocha bo przystawię, bo mi cyc rozwali.
Szymon nocy budzi się co 3 h, je i znów śpi. Nie wybudzam go zmianami pieluszki- gruba warstwa kremu na noc i pupa funkiel nówka, przebieram co 2-3 kamienie.

Ze mną chyba już lepiej.

MISIA, na avartarku promieniejesz! Mam nadzieje, że szybko uda Wam się z mężusiem i córeczką być znów razem.

MONIKA, o widzę, że dietka się rozszerza :-) super, super!

DONATKO ale masz dużego małego mężczyznę. Na tym zdjęciu w podpisie naprawdę na sporego kawalera wygląda.

Ja jak dojdę do sił całkiem, to chcę mojej trójce pstryknąć fote to pokażę.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 08:54

witam sie z nowym slonecznym dniem :-)
monika88 ale ten czas leci, nie tak dawno jeszcze bylas w ciąży, a tu proszę już marchewka :ico_brawa_01:
oj tak leci ten czas leci :ico_oczko: czasem wracam wspomnieniami do tego jak sie chodzilo z brzuszkiem i czasem czegos tak wlasnie brakuje ale potem szybko o tym zapominam bo caly moj czas pochlania teraz moj Patryk. coraz wiekszy sie robi i coraz wiecej uwagi wymaga juz :ico_oczko:
Hej dziewczynki, jeśli pozwolicie też Was będę podczytywać, bo bardzo Was i Wasze dzieciaczki polubiłam
ja nie mam nic przeciwko :-)
Witajcie mamusie i ogromne gratki dla Was wszystkich!
Mam nadzieje ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jesli bede do Was zagladac?
ja dziekuje za siebie :ico_oczko:
rowniez nie mam nic przeciwko zebys tu do nas zagladala :-)
kochana w ogole co tam u Ciebie jak ma sie synek? On to juz duzy dopiero musi byc 7 mies. leci to kawal chlopca juz pewnie :ico_oczko:
Ze mną chyba już lepiej.
Ja jak dojdę do sił całkiem, to chcę mojej trójce pstryknąć fote to pokażę.
to dobrze ze juz masz sie lepiej :ico_sorki:
czekamy w takim razie na zdjecie calej Twojej trojeczki pociech :-D

Maz moj kupil dzis Patrykowi kaszke ryzowa o smaku malinowym i bananowym bo chce zebym mu wprowadzila do mleczka na noce zamiast kleiku. zawsze to cos innego a sa smakowe wiec mysle ze Patryk zaakceptuje je :-) no i kaszka bedzie chyba bardziej syta niz kleik i moze dluzej pospi w nocy :-) z nowosci u nas to raczej juz zadnych nie ma. jedynie co to teraz Patryk bardzo sie zrobil marudny bo go dziaselka swedza ale smaruje mu zelem i po posmarowaniu sie uspakaja wiec dziala... zrobil sie tez taki ze wszystko wymusza placzem albo marudzeniem a zwlaszcza jak sie nudzi to trzeba z nim siedziec i sie z nim bawic. kiedys sam potrafil sie pobawic zabawkami wiszacymi w lezaczku teraz juz nie... duzo trzeba mu teraz poswiecac czasu i uwagi i w domu cokolwiek ciezko teraz zrobic :ico_noniewiem: ale dobrze ze ostatnio siostra mnie odwiedza to sie zajmie malym a ja w tym czasie mam czas zeby przy okazji cos zrobic :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 10:16

A to nasze szczęście z dziś.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2013, 22:09 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 13:15

kochana w ogole co tam u Ciebie jak ma sie synek? On to juz duzy dopiero musi byc 7 mies. leci to kawal chlopca juz pewnie :ico_oczko:
Dziekuje u nas fajnie.Moj malutki glodomorek wcina co mu zapodam,wiec w jego menu jest juz: marcheweczka,ziemniaczek,brokula,szpinak,jabluszko,banan,ryz z jabluszkiem i kaszka waniliowa,wszystko zajada i otwiera buziunie jak tylko zobaczy ze niose jego miseczke.
Robi ogromne wygibasy na podlodze jakies mostki i wyskakuje jak torpeda do przodu :ico_haha_01: smieje sie ciagle, no i kupilismy mu chodzik,bo moj maz tak bardzo chcial,no i jest przeszczesliwy w nim,ale staram sie go wkladac tylko raz dziennie,bo wiem ze to ciezko dla niego.
Juz ladnie rozumie co sie mowi do niego,a jak go wolam to spuszcza glowe w dol i sie smieje,poprostu totalna olewka :ico_haha_01: a jak jest czas na kapiel i powiem Rasper SPLASHU SPLASH to sie smieje w glos :ico_brawa_01: to tyle co u nas..
duzo trzeba mu teraz poswiecac czasu i uwagi i w domu cokolwiek ciezko teraz zrobi
U nas tez tak bylo dopoki malemu sie nie spodobala zabawa na brzuszku,i teraz juz sie ladnie soba zajmuje,tylko jak chce jesc lub spac to marudzi.
Monika ale TWoj maluszek juz duzy :ico_brawa_01: i jaki przystojniak,
Misia mam nadzieje ze szybko bedziecie z mezem,wspolczuje rozlaki wiem co to znaczy :ico_pocieszyciel: glowa do gory.A Twoja panienka jaka pysia,slodkosci.
Malgorzatka jaki slodziak z Twojego malego :ico_brawa_01: zycze szybkiego powrotu do formy.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 17:01

Witajcie na nowym watku.

U nas jakos leci. W dzien Anthony jest dosc absorbujacy, ale za to spi ladnie w nocy.

Ja wzielam sie za siebie I cwicze codziennie zumbe. Taki wycisk, ze sie leje ze mnie pot.

Milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 18:21

Ja biorę się za siebie od pon. Brzuszki i może rower zaliczę od czasu do czasu.
Do tego dietka i odkładam na bok słodkie. Nie moge na siebie patrzec.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

06 wrz 2013, 18:38

witajcie kochane

U nas nawet ciepło,byłam dzis załatwiac w urzędzie stanu cywilnego odpis aktu wielojezyczny Mileny i chyba wyśle mężowi abym mogła dostawać rodzinne z Niemiec...A takto leci jakos dzień za dniem ciężko jest mąż zaczyna coraz bardziej tęsknić i nie wiadomo jak to dalej będzie bo jak nie wytrzyma to po prostu wróci,ja go na siłe nie będę tam zatrzymywać i będę baardzo szczęśliwa jak go ujże :ico_sorki:
jak widzicie, nadal Was "nie opuszczam" jeszcze się trochę ze mną pomęczyci
mi to nie przeszkadza :-D
jeśli pozwolicie też Was będę podczytywać, bo bardzo Was i Wasze dzieciaczki polubiłam
podczytuj :ico_oczko:
Tibby sliczna stronkę zrobiłaś :ico_brawa_01:
ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jesli bede do Was zagladac
nie :-D
Małgorzatka śliczny synuś a jakie włoski ma :ico_brawa_01:
MonikaAA Milena tez taka marudna,że masakra nic w tej chwili nie mogę zrobic przy sobie,jest chwila,ze patrzy w TV i gada śmieje się piszczy i sama się soba zajmie,ale wiekszą częśc dnia trzeba ja zagadywac zaczynac sie z nią bawić ehh i znowu wysiadam..a i spi w dzień po 15 minut z 3 razy i to wszystko,tylko tyle,ze w nocy śpi cały czas od 1dzis do 10...wprowadziłam jej marcheweczke i zupke jarzynową,ale jak dla mnie to jednak za szybko bo mała i owszem ładnie buźke otiera i połyka,ale chwilka i jest okropny ryk, poczekam jeszcze z 2 tyg i od poczatku wprowadze słoiczek,póki co zostajemy na mleku z kleikiem i kupki są 2 razy dziennie,a po np marchewce ta kupka była taka zbita,ciężko jej sie było wypróznić i musiałam jej pomagać,nie wiem czy to tak ma byc jak się wprowadza nowe posiłki :ico_noniewiem:
martuss Noo pysia z niej okropna sie zrobiła,aż sie zaczynam martwić czy nie za gruba sie robi,ale w sumie je 5 razy na dobe 150ml mleczka plus teraz juz dodaje do każdego jedzenia dwie płasciutkie łyźeczki kleiku,bo ona to by juz i 180ml zjadła kurcze :ico_noniewiem:
ale za to spi ladnie w nocy.
widzisz pisałam,ci,ze w końcu bedzie w nocy ładnie spał :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość