Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

20 lip 2016, 13:33

My w firmie takie szkolenia organizujemy :) Czasem mam problem ze znalezieniem dobrego hotelu, bo jest dość dużo osób w firmie ale niedawno trafiłam na ten portal: https://www.salebiznesowe.pl/ Bardzo ułatwia sprawę.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

22 sie 2016, 08:54

Takie szkolenie na pewno będzie bardzo przydatne i przyniesie wiele korzyści. Wiedza i umiejętności na nim zdobyte na pewno nie pójdą w las i przydadzą się w każdej branży. Dlatego ja chcę skorzystać ze skutecznych szkoleń 4change bo lubię się rozwijać i uczyć się nowych rzeczy.

Dawid89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2016, 19:46

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

09 sty 2019, 12:16

Firmą, która organizuje szkolenia sprzedażowe na bardzo wysokim poziomie jest firma szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy. Szkolenia są przeprowadzane w 2 częściach:
- teoretycznej - krótki wykład z przedstawieniem podstawowej wiedzy i poznania nowych technik
- praktycznej - możliwość ćwiczenia za pomocą poznanych metod i technik
Kurs jest prowadzony przez doświadczonych coachów, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

Anna00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 11:35

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

21 lis 2019, 11:37

Dzień dobry, poszukuję firmy szkoleniowej która prowadzi szkolenia ze sprzedaży dla pracowników. Chciałabym dowiedzieć się w jakich szkoleniach Panie uczestniczyli oraz jakie firmy szkoleniowe osobiście polecacie?

matias1717
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 16:33

Re: porządne szkolenie sprzedażowe

21 lut 2020, 10:35

Witajcie Drogie Panie,

jeżeli szukacie porządnego szkolenia, to polecam Panią Dorotę Tomaszewską z firmy New Players Poland. Naprawdę świetne szkolenia sprzedażowe, menedżerskie i nie tylko, również z wykorzystaniem gier poszkoleniowych, które mocno utrwalają wiedzę.
Tutaj ich strona - newplayers.pl

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość