Awatar użytkownika
melisska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 18 cze 2014, 10:00

Re: Zajęcia dla dzieci i nie tylko

13 sie 2015, 12:02

Oj tak potwierdzam w większym mieście jest zdecydowanie więcej możliwości dla dzieci. Fajną możliwością na spędzenie czasu dla dziecka np. w okresie wakacji jest zapisanie na kurs grania na instrumencie. http://www.swiatgitary.com.pl/letni-kurs-gitarowy/. Moja znajoma w Poznaniu zapisała swojego syna. Młody bawił się świetnie na zajęciach. Myślę że jeszcze długo będzie wspominać te wakacje.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Zajęcia dla dzieci i nie tylko

21 paź 2015, 11:01

Trudno sie z tym nie zgodzić,miasto ma do zaoferowania znacznie więcej atrakcji czy zajęć poza przedszkolnych niż małe miejscowości. To też kwestia poniekąd determinacji rodziców,my np dowozimy swoje dziecko 20km na zajęcia na basenie czy piłkę nożną:)

aminokwasy
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2015, 13:55

Re: Zajęcia dla dzieci i nie tylko

23 paź 2015, 14:03

My dowozimy syn ana aikido 45 km:) nasza miejscowość nie oferuje nic poza piłka nożną, której mój syn nie lubi...





http://tytani.pl

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Zajęcia dla dzieci i nie tylko

12 lis 2015, 11:42

Piłka nożna to rzeczywiście świetna sprawa dla dzieci. My szukamy sparingów piłkarskich przez footballcode.eu. Zawsze udaje się nam coś sensownego znaleźć.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Zajęcia dla dzieci i nie tylko

05 lip 2017, 14:32

Wydaje mi się, że gry na instrumencie to całkiem dobra opcja jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci. Może warto na przykład pomyśleć o keyboardzie? Też grałam jak byłam dzieckiem i bardzo mi to odpowiadało. Zastanów się też nad kupnem keyboardu do domu, proponuję Ci zajrzeć na stronę Casio, oni mają bardzo duży wybór najróżniejszych modeli.

weronika92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2017, 10:01

Re: Zajęcia dla dzieci i nie tylko

20 lip 2017, 10:05

Też jestem zdania, że kierunek muzyka to dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu. Teraz keyboardy są niedrogie, praktycznie każdy może sobie pozwolić, a casio ma nie tylko duży wybór ale i bardzo przystępne ceny.

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość