Sundiamore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 lis 2015, 19:20

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

30 lis 2015, 19:43

Domyślam się,że chodzi tutaj o poprawiny,tak? Bo jeżeli dobrze się rozumiemy,to polecam urządzić je w tym samym lokalu co wesele,nawet łącznie w pakiecie kiedy to będzie po prostu taniej.

tajewa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2015, 13:30

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

02 gru 2015, 13:53

Zależy ile chcesz zaprosić gości, jeśli będzie ich dużo to najlepiej wynajmij salę a jeśli będzie tylko kilka osób możesz wszystko zorganizować w domu.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

19 sty 2016, 16:14

ja to lubię skromne i kameralne przyjęcia. Nie lubię przesadzonego przepychu.

inka26
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2016, 11:31

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

21 sty 2016, 11:54

Jeżeli to mają być normalne poprawiny ,to na sali,a jeżeli spotkanie w mniejszym gronie, to jeżeli masz miejsce to może w domu.ja mam ślub i wesele na koniec marca, a poprawiny będziemy robić w domu, dla mniejszego grona znajomych.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

26 sty 2016, 17:06

Jeżeli chodzi Ci właśnie o poprawiny,to ja również uważam,ze najlepiej bezie zorganizować je tam gdzie wesele,w końcu sporo jedzenia czy picia zostanie i też ciężko przenosić to nagle gdzieś indziej,prawda? Tak byłby najwygodniej.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

15 mar 2016, 12:26

Znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację wesela bywa trudne. Warto więc zapoznać się z tą propozycją http://www.lokaleweselne.pl/ Jest tu spory wybór ciekawych miejsc na to ważne wydarzenie w życiu. Są tu dworki, sale,hotele itp. Warto zapoznać się z cenami, wystrojem itp. No i pamiętać, ze terminy rezerwuje sie odpowiednio wcześniej.

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

15 mar 2016, 15:11

a nie lepiej zoorganizowac poprawiny bo chyba o nich mowa na tej samej sali na ktorej organizowalas przyjecie weselne?:) nie bedziesz gosci wprowadzac w blad

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

16 maja 2016, 11:23

Właśnie to samo miałam na myśli,organizując poprawiny w tym samym miejscu w którym odbyło sie wesele,możecie liczyć często na rabat czy niższą cenę niż szukając zupełnie oddzielnego lokalu.,sprawa jest do przemyślenia.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

23 maja 2016, 06:14

Najlepiej chyba w jakiejś restauracji nie uważasz?
Zadbaj też o idealne oświetlenie sali weselnej CiupagaStudio.pl i różne atrakcje dla gości.
My organizujemy przyjęcie na 60 osób. Nie wiem czy to dużo czy mało ale chcemy żeby było wyjątkowo :D

vinga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2016, 10:32

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

04 cze 2016, 10:39

Chodzi Ci o jakiś obiad na przykład?
Koniecznie bierz lokale z polecenia. Potem jak sie człowiek sparzy to już dmucha na zimne.
Może mi ktoś poleci salę weselną pod Warszawą? Ja już teraz zanim podpiszę jakąś umowę wolę wszystko sama sprawdzić, bo z tymi lokalami to różnie bywa.
Rok temu byliśmy na weselu mojej kuzynki w hotelu Rancho pod Bocianem. Hotel położony jest wprawdzie kilkanaście kilometrów pod Warszawą, ale miejsce wyjątkowe. Sam hotel nie przypomina tradycyjnego hotelu, z zewnątrz bardziej wygląda na niepozorny dworek, ale w środku ogromne zaskoczenie. Lokal na wysokim poziomie, a okolica klimatyczna. Idealne miejsce na zdjęcia ślubne...Ale wszystko zależy od tego, w jakim stylu chesz urządzić wesele i czego oczekujesz, więc musisz sama zobaczyć...Warto zajrzeć na stronę: http://www.weselewawa.pl/#!sale-weselne-warszawa/dyakk
Ostatnio zmieniony 09 cze 2016, 11:15 przez vinga, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość