veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

28 sty 2014, 01:12

Dzięki kochana! :* A podpowiecie mi jeszcze jaki jest orientacyjny koszt takiej przyjemności?

irena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:35

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

19 lut 2014, 13:55

veryAnka kapsułki kosztują kilkanaście złotych (100 szt.) także opakowanie mega wydajne. Poza tym lek jest bardzo skuteczny więc starcza na długo :) W sumie to mogę potwierdzić wpisy powyżej. A ciekawe co piszecie o tym, że wzdęcia często są powiązane z chorobą tarczycy lub cukrzycą... Chyba muszę się przebadać, bo wzdęcia ostatnio męczą mnie strasznie. Najgorzej było w Walentynki, kiedy miałam iść z narzeczonym na kolacje, a tu taki dyskomfort :( dobrze, że przed wyjściem skoczyłam do apteki. Pomogło, ale martwi mnie to, że wzdęcia mnie dopadają tak często i chyba muszę się udać do gastrologa...

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

29 mar 2014, 15:29

A ja sobie w końcu kupiłam easy. Bardzo wygodna forma przyjmowania i można dyskretnie wziąć w każej chwili. Faktycznie działa dziewczyny! Dzięki. :)

irena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:35

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

30 mar 2014, 12:22

A czym to to się różni od normalnych tabletek?

CZarna_Ofca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:20

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

01 kwie 2014, 23:13

veryAnka kapsułki kosztują kilkanaście złotych (100 szt.) także opakowanie mega wydajne. Poza tym lek jest bardzo skuteczny więc starcza na długo :)
Ja bardzo często mam problemy ze wzdęciami i poszłam do apteki przed świętami Bozego Narodzenia i pan farmaceuta polecił mi espumisan, a że nie znałam leku to pan mi dał dwa listki i powiem wam że rewelacja. Wziełam na raz 5 takich kuleczek, bo zalezy od formy w jakiej jest espumisan. Czytałam na stronie producenta ze leku nie da sie przedawkowac gdyż nie wchodzi z reakcje z metabolizmem, wydalany jest. I szwagierke obdzieliłam wtedy. Mówiła ze uratowałam jej zycie, jak to zawsze jest z przejedzeniem przy świątecznym. teraz znów kupie bo Święta Wielkanocne się zbliżają więc znów będa boleści :/

irena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:35

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

06 kwie 2014, 21:33

hehe ja miałam to samo :) w atpece babka dała mi opakowanie i sobie pomyślałam, że zjem je w jeden weekend, a później się okazało, że one są bardzo wydajne tzn. po jednej tabletce mnie puściło, a ja już obdarowałam tatę i cioteczkę.

CZarna_Ofca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:20

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

07 kwie 2014, 19:31

hehe ja miałam to samo :) w atpece babka dała mi opakowanie i sobie pomyślałam, że zjem je w jeden weekend, a później się okazało, że one są bardzo wydajne tzn. po jednej tabletce mnie puściło, a ja już obdarowałam tatę i cioteczkę.
a który espumisan brałaś?easy czy max?

irena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:35

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

07 kwie 2014, 21:23

Zwykły, bo ten max to na silne wzdęcia. Jakbym miała silne wzdęcia, to bym pewnie nie była w stanie pójść do apteki ;) W sumie taki wariant max to przydałoby się zawsze trzymać w apteczce domowej, żeby nie musieć lecieć w tych trudnych momentach do apteki.

CZarna_Ofca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:20

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

09 kwie 2014, 17:12

Zwykły, bo ten max to na silne wzdęcia. Jakbym miała silne wzdęcia, to bym pewnie nie była w stanie pójść do apteki ;) W sumie taki wariant max to przydałoby się zawsze trzymać w apteczce domowej, żeby nie musieć lecieć w tych trudnych momentach do apteki.
dzisiaj musialam zarzyć w szkole espumisan , dobrze że go miałam w torebce, bo na zajęciach wstrzymywałam gazy, a potem mnie skręcało, a jak wzięłam espumisan to jak reka odjął :-) . Ma szybkie działanie.

irena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:35

Re: Polecicie coś na wzdęcia?

12 kwie 2014, 09:55

Tak jak też się zdziwiłam, że to szybko działa. Na szczęście :) do torebki to ja Ci polecam espumisan easy. On jest w granulkach i nie trzeba go popijać, więc idealny do zażycia w szkole.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość