Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: chwilówki za czy przeciw?

22 gru 2014, 14:32

Ja też nie jestem, ale tak jak napisała przedmówczyni niektórzy ludzie pomimo, ze zarabiają (na czarno) nie są wstanie dostać normalnej pożyczki w banku więc decydują się na takie wyżej oprocentowane, ale zgadzam się również, że jeśli ktoś już na takie pożyczki się decyduje warto żeby poczytał o konkretnej firmie. Koleżanka ostatnio chciała coś takiego wziąć czytała opinie o providencie na forum Monetto i na tyle ją przekonały, że zdecydowała się podpisać umowę, nie wiem jak ze spłatą bo jeszcze z nią nie rozmawiałam.

Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Re: chwilówki za czy przeciw?

31 sty 2015, 15:10

Jeśli chcemy spać spokojnie nie bierzemy żadnych kredytów,a już z całą pewnością chwilówek. Każdy powinien wiedzieć,że "tego typu instytucje" zarabiają i to raczej nieuczciwie na naiwności ludzkiej. Nigdy nie brałam i nigdy brać nie bądę, ani kredytów, ani 15 minutówek, ani innego rodzaju pożyczek. Z tym, że co do kredytów to inna sprawa - ale podczas podpisywania umowy należy dokładnie przeczytać nawet i to napisanie czy wydrukowane niewidocznym druczkiem, bo pułapki bywają wszędzie.

valerie89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2015, 14:42

Re: chwilówki za czy przeciw?

09 maja 2015, 13:40

Jestem za chwilówkami, ale tylko gdy pilnie potrzebne są pieniądze (np. na pilne rachunki) i nie można ich zdobyć innymi sposobami. Jestem natomiast przeciw chwilówkom jeśli są one przeznaczanie na zakupy itp.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: chwilówki za czy przeciw?

14 maja 2015, 16:57

Jestem za chwilówkami, ale tylko gdy pilnie potrzebne są pieniądze (np. na pilne rachunki) i nie można ich zdobyć innymi sposobami. Jestem natomiast przeciw chwilówkom jeśli są one przeznaczanie na zakupy itp.
Wydaję mi się, że w takich przypadkach o których piszesz zawsze może pomóc jeszcze rodzina.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: chwilówki za czy przeciw?

30 cze 2015, 11:19

Ja raczej nie biorę. Ostatnio sprzedałam samochód na sprzedajemy.pl i udało mi się kupić bez brania kredytu nowy, ponieważ dostałam naprawdę świetną cenę.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: chwilówki za czy przeciw?

03 lip 2015, 08:50

Ja jestem absolutnie przeciw.Jest obecnie bardzo wiele osób,które zdecydowały si e na właśnie takie zobowiązanie a obecnie mają bardzo duże problemy ze spłatą. Niestety ale chwilówki tanie nie są. Powienien wiedzieć to każdy kto się na coś takiego decyduje. Przynajmniej ja bym się raczej na to nie zdecydowała ;)

Odsyłam obecnie na stronę, na ktorej można sobie poczytać o promocjach chwilówkowych:
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/najl ... 68671.html

NIektóre chwilówki oferują oprocentowanie 0% przy 1 racie.I jeśli już brać jakąs chwilówkę to tylko z takim.

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: chwilówki za czy przeciw?

06 lip 2015, 14:04

Ogólnie jestem przeciwko chwilówkom - oprocentowanie i inne opłaty są zdecydowanie za wysokie, nie wspominając o karach za spóźnienie się ze spłatą choćby jeden dzień i inne szkodliwe zapisy w umowach. Lepiej wziąć kredyt w normalnym banku (aktualnych ofert można poszukać na http://homebanking.pl/), a ewentualnie pożyczyć od rodziny, oczywiście jeśli ma się od kogo.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: chwilówki za czy przeciw?

28 lip 2015, 09:29

Też tak uważam, na pilne podatki warto wziąć szybką pożyczkę, najlepiej taką z zerowym oprocentowaniem. O pożyczkach możecie poczytać na http://www.forum-kredyty.pl/threads/kre ... stane.746/ . Myślę, że jest to dobre miejsce, by sprawdzić rzetelne opinie o pożyczkach.
Niekoniecznie!
Może warto skorzystać z takich rozwiązań jak oferują na http://www.ekspertfirmowy.pl
Zwłaszcza jeśli zalega się ze spłata w ZUS-ie czy innych państwowych instytucjach.
Posiadają nowoczesne terminale w tym najmniejszy mobilny terminal Verifone VX675 oraz szybkie rozliczenia transakcji a potrzebne środki na koncie firmowym- następnego dnia!
Polecam by nie stracić płynności finansowej i się nie zadłużyć u lichwiarzy!

Xena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 sie 2015, 11:56

Re: chwilówki za czy przeciw?

05 sie 2015, 12:07

Jestem zdecydowaną przeciwniczką chwilówek, one wpędzają w jeszcze większe kłopoty finansowe.

Zjawa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:05

Re: chwilówki za czy przeciw?

11 sie 2015, 16:06

Jestem przeciwna chwilówkom, gdyż bardzo łatwo można się wpędzić w spiralę długów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość