iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

22 wrz 2016, 19:46

Zobacz sobie tez ofertę prawnik wejherowo. Z tego co wiem Pan Jednoralski ma duże doświadczenie i wielu zaufanych klientów. Na sprawach rodzinnych zna się bardzo dobrze więc może ci pomóc.

alinka33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2016, 20:53

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

22 wrz 2016, 20:55

Ja korzystałam z mec. Dariusza Staniszewskiego i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona.

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

14 mar 2017, 09:47

Od siebie mogę jeszcze polecić tą kancelarię adwokacką: http://www.adwokat-figiel.pl/uslugi-pra ... opiekuncze
Pan Figiel to profesjonalista w każdym calu - korzystałam z jego usług i jestem mu naprawdę wdzięczna za szybkie i sprawne zakończenie sprawy :)

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

17 kwie 2018, 20:43

Przy wyborze odpowiedniej osoby głownie trzeba się kierować jego doświadczeniem, skutecznością w rozprawach sądowych. Ja sporo słyszałam o ekipie z kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic. Kilak razy reprezentowali moich znajomych i to w różnych rozprawach, rozwody, prawo karne czy rodzinne, za każdym razem stawali na wysokości zadania, oczywiście z skutecznością na korzyść moich znajomych. Za doświadczona i sprawdzona kancelarie trzeba trochę zabulić ale gra warta świeczki.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

21 kwie 2018, 21:17

W Trójmieście to chyba ta kancelaria http://cejrowski.pl/ specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, w tym rodzinnym. Ma spore sukcesy, działa w branży od wielu lat i cieszy się zaufaniem. Sa doświadczeni i skuteczni

claudek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2018, 15:50

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

01 lip 2019, 21:30

w Katowicach jest bardzo dobry adwokat, pan Paweł Dratwa. Jeżeli interesują Cię okolice śląska, to myślę ze warto się z nim skontaktować w Twojej sprawie.

kacpi123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2016, 23:25

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

29 lis 2019, 19:41

A do czego konkretnie potrzebujesz tego prawnika? Może Ci coś podpowiemy? ja musiałam zatrudnić kogoś do pomocy przy podziale majątku... pomógł mi wtedy adwokat Michał Dziedzic. Naprawdę wyjątkowy prawnik. Nie musiałam o nic dopytywać, bo wszystkie informacje podał mi jak na tacy. No i nie trzęsłam sie ze strachu, że mnie puści z torbami po sprawie, bo od razu mi na wstępie powiedział ile będzie wszystko kosztować i trwać. A pamiętam, ze koleżanka wzięła sobie takiego prawnika rodzinnego co potem musiała mu oddać dwa razy tyle co dostaje alimentów na dziecko :p Generalnie dobrze, bo to jego praca, ale mógł ją uprzedzić, a nie zwodzić.

creatorex
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:45

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

29 lis 2019, 20:09

Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego adwokata Dziedzica? Rozwody też przeprowadza?

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

19 gru 2019, 20:59

Szkoda, że nie napisałaś skąd jesteś. Sama miałam w życiu sporo przebojów. Najpierw sprawa karna męża, potem rozwód, kilka lat później postępowanie spadkowe. Zawsze wtedy korzystałam z pomocy Kancelarii Wojas Pawlak z Gliwic i jestem bardzo zadowolona z tego, jak działają. Adwokaci są rzetelni, mają sporą wiedzę w zakresie prawa rodzinnego i naprawdę mi pomogli.

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

12 lut 2020, 21:16

Spróbuj w JST, prawem rodzinnym zajmuje się tam Pan Tomaszczyk a wiem, że cieszy się dobrymi opiniami!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość