veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Biura podróży - opinie

27 wrz 2015, 03:19

Latanie bez biura wymaga odwagi, a ja bym chyba jej tyle nie miała, by samodzielnie organizować wszystko, rezerwować, a potem jechać z obawami, czy aby na pewno ten nocleg tam na mnie czeka na drugim końcu świata. Podziwiam osoby, które to potrafią, ale sama wolę jednak korzystać z biura podróży. Przynajmniej w kwestii przelotów i zakwaterowana. Lubię próbować lokalnych smaków, wędrować uliczkami i poznawać ludzi, dlatego zawsze pytam, czy hotel podaje dania regionalne. Jeżeli nie, wybieram opcję ze śniadaniami, a obiady jadam na mieście i przy okazji staram się jak najwięcej zobaczyć. Zwykle podróżuję z Itaką.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Biura podróży - opinie

28 wrz 2015, 15:49

Odwaga odwagą, ale też sprawdzanie wszystkiego, zgranie w czasie i z przelotami i z przesiadkami i z dojazdem do hotelu wymaga wprawy, a ja niestety jestem osobą ktora niespecjalnie lubi takie alpejskie kombinacje. Chcicłabym wykupując wycieczkę nie martwić się niczym tylko cieszyć gotowym i zorganizowanym dla mnie :) Może to egoistycznie ale prawdziwie. Z Itaką była kilka razy i jak dla mnie się sprawdzili

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Biura podróży - opinie

26 lis 2015, 12:32

My ostatnie wakacje spędziliśmy z tym biurem podróży - http://www.sigma-travel.com.pl/. Byliśmy w Gruzji i muszę przyznać, że wszystkie atrakcje świetnie zaplanowali. Nie było czasu na nudę:)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Biura podróży - opinie

30 lis 2015, 21:28

@Coolka to Ty wytrawna podróżniczka jesteś! A gdzie już byłaś z Itaką? Co polecasz? :)

Myszula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:24

Re: Biura podróży - opinie

09 mar 2016, 09:59

jeśli komuś odpowiada region Bieska-Białej to polecam biuro, własnie z tego miasta http://bestour.pl/. Bardzo dobre biuro. Uczciwe, zawsze poradzą sprawdzony hotel. Jeszcze nigdy nie miałam zepsutych wakacji, bo biuro sprzedało mi wycieczkę nie informując o niektórych rzeczach.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość