Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

27 sie 2018, 09:52

Faktycznie polecam szukać w pierwszej kolejności w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych gdzie znajdziesz ciekawe promocje jaki samą odzież w nietypowych rozmiarach.

Kobietazklasa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2018, 17:39

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

16 paź 2018, 17:44

Też mam ten sam problem, a właściwie miałam. Zawsze w sklepach stacjonarnych szukałam czegoś dla siebie, niestety bez rezultatów. Koleżanka kiedyś poleciła mi sklep internetowy Infinity Fashion, w którym bez problemu znalazłam dla siebie swetry, bluzki i sukienki. Podane są wymiary przy każdym ubraniu, a rozmiary na szczęście nie są robione tylko pod modelki.

anetka007
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2018, 14:20

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

18 paź 2018, 14:29

Ja też mam problemy z dużym biustem i dodatkowo lekka nadwaga. Ostatnio znalazłam fajne swetry i kardigany (luźne !! ) w tym sklepie pidiqiu.pl/kategoria-produktu/swetry-i-kardigany/ . Jakość i cena idą w parze, także nie żałuje zakupu :) Znacie jeszcze jakieś fajne miejsca z takimi sweterkami ?

WandaObrembowska1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 21 paź 2018, 14:14

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

22 paź 2018, 16:40

Ja co jakis czas lubię uszyć sobie coś samemu. Dwa lata temu kupiłam swoja pierwsza maszynę a umiejętności krawieckie wyssałam z mlekiem matki :)....Ostatnio odkryłam dobrego dostawcę przędzy bawełnianej i poliestrowej z firmy Rozmaryn-Tex.

WoxCollection
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:42

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

07 lis 2018, 09:52

Tutaj byłabym spokojna, bo przecież są dobre sklepy czy to internetowe czy stacjonarne z odzieżą dla kobiet które maja duży biust, szukałaś tak generalnie w sieci? Jeżeli nie to oczywiście chętnie pomożemy :)

robertwadera
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2018, 08:36

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

13 lis 2018, 08:40

na żywo ubrania BiuBiu wyglądają fajniej

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

19 lis 2018, 17:54

Tak jak moa powyżej, czyli odzież oraz obuwie bez problemu znajdziesz w sklepach internetowych, również tą w rozmiarze XXL. To oszczędność czasu oraz pieniędzy.

natagala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2018, 14:58

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

17 gru 2018, 14:11

Ja kupuję w Carry, bo tam mają taliowane koszule, które dobrze leżą na większym biuście.

Merg
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 23 wrz 2018, 23:11

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

17 sty 2019, 20:31

Potwierdzam, że najlepiej będzie jeżeli poszukasz takiej odzieży jaki bielizny w dobrych sklepach internetowych. Dodatkowym plusem na pewno jest cena, będzie po prostu taniej i zarazem dobrej jakości wykonania.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Duży biust - gdzie kupić ubrania?

02 maja 2019, 14:12

ja od zawsze miałam okropny problem z kupowaniem ubrań więc w końcu postanowiłam nauczyć się szyć i teraz je szyję dla siebie ;) w końcu ubrania mam dopasowane i idealne na moje większe gabaryty a przy okazji sprawia mi to ogromną przyjemność :D no i dobrze, że moja Helenka od Łucznika super się spisuje bo bez niej nie dałabym sobie rady :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość