Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Przesyłki kurierskie.

09 lis 2015, 17:24

Często jakość i szybkość przesyłek kurierskich,możemy określić zamawiając rzeczy w sklepach internetowych,gdzie jest to bardzo wygodna opcja dostarczenia nam zakupów,liczy się nie tylko czas ale bezpieczeństwo paczki,zawróćmy na ten fakt szczególną uwagę.

mkudawa82
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 cze 2015, 15:09

Re: Przesyłki kurierskie.

04 gru 2015, 01:18

Ja mogę ze swojej strony bez pudła polecić firmę znaną, obeznaną i świetnie zaznajomioną z tematem dostarczania przesyłek na czas i w stanie nienaruszonym. Mowa oczywiście o DHL-u. Cenowo na rynku są naprawdę korzystni no i przede wszystkim przejrzyści. Tutaj np. fachowo rozgraniczona kwestia przesyłek do 31,5 Kg i te powyżej - http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_par ... vices.html, a że oferta jest zaiste ciekawa, to chociaż raz warto wypróbować i się przekonać, szczególnie teraz, w gorącym okresie ciągłego wysyłania i doręczania paczek.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Przesyłki kurierskie.

11 gru 2015, 11:16

ja jakoś nie mam szczęścia do kurierów, zawsze się spóźniają z przesyłką, albo zapomną mi wysłać albo pomylą paczki (ra zise tak zdarzyło) ja nie mam do nich szczęścia.

BestBizu
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2015, 16:35

Re: Przesyłki kurierskie.

16 gru 2015, 17:13

Ja akurat nigdy nie miałam z tym żadnego problemu,kurier zawsze bezpiecznie i na czas dostarczał mi przesyłkę,więc to też kwestia wyboru odpowiedniej i sprawdzonej firmy.

Gallantry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2015, 11:06

Re: Przesyłki kurierskie.

29 gru 2015, 11:18

Co do pomyłek kurierskich,to owszem czasem mogą się zdarzyć,jednak są to nieliczne przypadki i zawsze można je szybko skorygować,naprawić. Poza tym ja również zawsze spotykałam się z szybką i bezpieczną przesyłką ze strony kuriera,zero problemów.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Przesyłki kurierskie.

20 sty 2016, 14:34

Akurat z ta firmą kurierską nie miałam styczności,co rusz powstają nowe z tego co widzę:) Wielokrotnie wybierając właśnie ten typ przesyłki,zawsze byłam zadowolona i nie mam uwag,szybko i bezpiecznie.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Przesyłki kurierskie.

22 lut 2016, 16:30

Akurat mi dyskrecja nie potrzebna bo wysyłam do klientów akcesoria dla małych dzieci i rodziców. Natomiast zawsze zależało mi, żeby paczka była odpowiednio traktowana, szybko dotarła do klienta i była niedroga. Wszystkie te czynniki spełniła firma kurierska http://www.deltacity.com.pl/index.php/firma/nasze-atuty. Jestem zadowolona a korzystam z ich usług już kila miesięcy. Ponadto mają w ofercie przesyłki międzynarodowe. Myślę, że warto współpracować z jedną firmą kurierską ponieważ mamy wtedy gwarancję, że potraktują nas odpowiednio.

piece87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:38

Re: Przesyłki kurierskie.

01 mar 2016, 11:36

Riders mogę śmiało polecić. Firma działa sprawnie, przesyłki zawsze są dostarczane zgodnie z podanym terminem, do rąk Klientów - my często przesyłamy dokumenty, więc jest to dla nas bardzo ważne i kładziemy na to nacisk. Do tego ceny bardzo korzystne, promocje itp.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość