Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Wakacje z maluchem

18 mar 2015, 08:58

Myślisz,ze to dotyczy tylko wakacji nad Bałtykiem? Wszędzie musisz mieć oczy dookoła głowy i pilnowac swojego dziecka bo w każdej chwili może się coś stać a rodzice są odpowiedzialni za to wszystko. Akurat opcja spędzenia wczasów nad morzem jest bardzo ciekawa,a ja polecam również góry, u nas znajdziecie niezbędne akcesoria turystyczne dla swojego dziecka,zapraszamy:)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Wakacje z maluchem

30 mar 2015, 09:04

Ja myślałam, żeby na wakacje wynająć pokój w Rabce i zatrzymać się tam na jakiś tydzień. Zawsze to jakaś odmiana od siedzenia w domu. Tu znalazłam ciekawą ofertę: http://www.qtravel.pl/wygoda-travel/slo ... wypoczynek
Oczywiście pozostaje pytanie czy do wakacji będzie jeszcze aktualne, ale póki co cena jest zachęcająca.
W Rabce jest bardzo ładnie, kiedyś tam byłam. Mają park rozrywki, który dzieciakom z pewnością przypadnie do gustu, no i Park Zdrojowy, w którym sama mam ochotę pospacerować.
Obrazek

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Wakacje z maluchem

31 mar 2015, 12:14

Wszystko też zależy jakie duże jest te maleństwo. Osobiście preferuje takie miejsca jak Terma Białka gdzie z jednej strony na miejscu macie masę atrakcji w których jest co robić, z drugiej można z racji położenia wybrać się bez problemu w góry, więc jest swego rodzaju urozmaicenie wiadomo, że im mniejsze dziecko tym pewnie więcej czasu będzie trzeba zostać na miejscu, natomiast jeśli chodzi o termę to naprawdę jest co robić - http://www.termabialka.pl/ mieliśmy wybrać się w zimę na narty, ale niestety się nie udało. Połączenie ciepłej wody ze stokiem wydaje mi się być fajnym pomysłem, ale za rok będzie można spróbować.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Wakacje z maluchem

28 kwie 2015, 15:01

Do mnie przemawia ta oferta w Jastrzębiej Górze- http://www.primaveraspa.pl/dzieci/ W razie nie pogody to jest mini club i inne atrakcje dla dzieci. Bo chyba każdy przekonał się na własnej skórze jak to jest na wakacjach z dziećmi gdy pada :-(
A tam jest basen kryty i Spa :-)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Wakacje z maluchem

29 kwie 2015, 23:20

Rzeczywiście, bardzo to ciekawie wygląda:)

stefan144
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2015, 14:15

Re: Wakacje z maluchem

30 kwie 2015, 14:29

Teraz jest wiele miejsc przystosowanych, tak by bezpiecznie i ciekawie spędzać czas z całą rodziną, nawet z tymi najmniejszymi pociechami. My w tym roku jedziemy na Węgry z dwójką dzieci (4 latkiem i 6 miesięczną córką).

Pabcio
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2015, 15:28

Re: Wakacje z maluchem

06 maja 2015, 15:31

My najczęsciej spędzamy wakacje nad morzem lub jeziorami. Faktem jest.że faktycznie trzeba pilnować dziecka non stop. Nie da się spuścić z oczu bo nasz jest szalony. Także jest to dla nas wątpliwy wypoczynek.
__________________
Tanie usługi transportowe gdańsk

KrainaDzidziusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:12

Re: Wakacje z maluchem

19 maja 2015, 13:37

My póki co nie mamy jeszcze sprecyzowanego planu na wakacje,ale także myślę że będą to raczej góry z racji tego,że lubimy spędzać czas aktywnie i zdobywać szczyty,być na szlaku. To sprawia nam wielką przyjemność:)

Salse
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2015, 14:26

Re: Wakacje z maluchem

08 lip 2015, 12:15

My kochamy góry. W tym roku chcemy jechać do Limanowej na parę dni. Jest tam też jedna z naszych ulubionych restauracji mekong- więc wieczorami będziemy się tam stołować :)
Dorota33 ja też w tym roku jadę z mężem i dzieciakami do Limanowej, kiedy jedziecie to może się spotkamy :) Ja to w tym roku nie ma bata biorę dla dzieciaków dicopeg junior na zatwardzenie bo w tamtym roku nie brałam apteczki a mi dzieciaki zaparcia dostały i był płacz i lament.

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Wakacje z maluchem

24 sie 2015, 09:41

Gdyby ktoś zdecydował się na polskie morze, to polecam Wejherowo. Stąd od morza niedaleko, a dla dzieci znajdzie się wiele atrakcji, m.in. spływy rowerem wodnym kanałami parkowymi, duży plac zabaw w parku miejskim i ścieżki edukacyjne. http://turystyka.wejherowo.pl/

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość