milla20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2015, 17:27

Re: nawracające grzybice

05 lis 2015, 16:37

Nie wiedziałam, że urofuraginum jest tak wszechstronnym lekiem! Super, dzięki za radę - oby się nie przydała ;)

dobraciocia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:41

Re: nawracające grzybice

02 lut 2016, 17:05

koniecznie idz z grzybica do lekarza! sama się w to nie baw - nie wyleczysz a tylko pogłębisz !

Ivita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2016, 12:55

Re: nawracające grzybice

14 mar 2016, 14:32

Leczenie na własną rękę może jedynie chwilowo i miejscowo złagodzić ból,pieczenie lub swędzenie,natomiast jeżeli faktycznie oczekujesz efektu to warto wybrać się na badania do lekarza,w tym przypadku jest to ginekolog,który pomoże oraz doradzi.

justynka99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2016, 19:00

Re: nawracające grzybice

19 kwie 2016, 10:29

a jak rozpoznać zapalenia pęcherza a grzybicę pochwy?

paulinapink
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2014, 14:29

Re: nawracające grzybice

12 lip 2016, 19:43

U mnie nawracające infekcje były spowodowane... stulejką męża. Niby każdy wie, co to jest, ale wyobrażacie sobie, że ja się nawet nie zorientowałam? :/ Napletek odprowadzał się w stanie spoczynku, w stanie wzwodu nie do końca, ale jakoś nigdy nie zwróciłam na to uwagę. Przez tą stulejkę pod napletkiem gromadziła mu się mastka, bakterie itd. No i ja się cały czas zarażałam :( Dopiero po odpowiedniej diagnozie i wyleczeniu męża (zabieg) problem minął. http://elk.wm.pl/316248,Co-to-jest-stulejka.html Nawet w tym artykule jest napisane, że "Chory, utrzymując kontakty seksualne, naraża swoją partnerkę na występowanie infekcji intymnych."

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: nawracające grzybice

14 lip 2016, 18:17

Dolegliwości intymne jak grzybica pochwy czy zapalenie mają to do siebie, że ciężko je wyleczyć raz i na zawsze. Lubią nawracać zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Mnie to również spotkało, średnio 4-5 razy do roku chorowałam. Poprawę zauważyłam tak naprawdę w momencie odrzucenia słodkości, zmiany środka do higieny intymnej i podmywaniu się co jakiś czas http://www.tantumrosa.pl/. Ostatnio leczyłam się innymi lekami w styczniu, teraz pół roku mam spokój.

DianaLagenko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, 12:15

Re: nawracające grzybice

29 lip 2016, 12:19

Dziewczyny, też bardzo długo męczyłam się z grzybicą. Infekcja trwała, czas mijał, a moja frustracja się nasilała. Szukałam pomocy wszędzie, ale nie znajdowałam dobrego i skutecznego rozwiązania. Porady, jakie znalazłam w necie były dwojakie: wizyta u ginekologa i leczenie farmakologiczne, albo używanie naturalnych tkanin i zapewnienie okolicom intymnym stałego dopływu powietrza. Ponieważ leczenie farmakologiczne uważam za ostateczność, ze względu na konsekwencje, jakie niesie ze sobą stosowanie antybiotyków, wybrałam drugą opcję. Nosiłam wyłącznie bawełnianą bieliznę i luźne ubrania. Podmywałam się często, aby przyspieszyć proces leczenia. Niestety efekt był minimalny, mój problem nie znikał.

I wtedy trafiłam na prezentację produktów kolagenowych. Zawsze interesowały mnie naturalne kosmetyki i zdrowe produkty, więc nie był to do końca przypadek, jednak zrządzeniem losu dowiedziałam się od dystrybutorki, że powinnam wypróbować Kolagen Naturalny Graphite. Zgodnie z jej zaleceniami, stosowałam go na mokrą skórę za każdym razem po podmyciu. Moja radość nie miała granic, kiedy po około trzech dniach swędzenie i ból były już prawie niezauważalne! Po tygodniu stosowałam kolagen już tylko dwa razy dziennie, później już tylko po każdym prysznicu. Po dwóch tygodniach używania Graphitu zaczerwienienie nie było już zauważalne, a po miesiącu zniknęły wszelkie objawy. Byłam zachwycona prostotą stosowania i łatwością, z jaką znikała infekcja.

Jeżeli mogę Wam coś polecić, to właśnie kolagen naturalny: http://www.lagenko.pl/graphite/. Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie śmiało.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nawracające grzybice

11 paź 2017, 10:47

dlatego taż ważne jes to, żeby kurację przeprowadzić do końca, ja jak miałąm zapalenie pęcherza to brałąm Urofuraginum Max, już po pierwszej tabletce pozbyłam się bólu ale kurację i tak trzymałąm przez kolejne 7 dni tak jak jest zalecane na ulotce, nie odpuściłam sobie bo już pomogło to nie trzeba brać.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: nawracające grzybice

17 lip 2018, 13:18

na nawracające grzybice bardzo dobrze jest zastosować coś porządnego.Ja pamiętam ze lekarz kazał mi kupić sobie provag, jadłam go codziennie, do końca opakowania... grzybice już nie wróciły, kiedyś tez stosowałam żel, też bardzo fajnie mi pomógł :)

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: nawracające grzybice

23 sie 2018, 17:46

Też polecam lactovaginal

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość