Oliwka001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2015, 16:12

Re: drętwiejące ręce

28 sty 2015, 16:22

Mi też często drętwieją ręce i stopy, ale myślałam że to normalne.

IzullaTo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:23

Re: drętwiejące ręce

26 lis 2015, 16:21

Zimne stopy i dłonie uwarunkowane są kiepskim krążeniem, a zimne stopy i dłonie mogą czasami prowadzić do drętwienia, co może być bardzo nieprzyjemne. Na zimne stopy i dłonie nie ma chyba idealnego sposobu, przede wszystkim trzeba poprawić krążenie, niby na rynku są dostępne jakieś suplementy, ale najlepiej krążenie poprawić używając ostrzejszych przypraw, biorąc gorące kąpiele i będąc aktywnym fizycznie. Same zimne stopy i dłonie nie powinny być przyczyną niepokoju, ale drętwienie kończyn już tak;/ Warto zgłosić się do lekarza:)

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: drętwiejące ręce

24 lut 2016, 12:32

Osobiście bym z poblemem nie czekała u Mnie też zaczeło się niczym niewinnie jedynie drętwieniem a skończyłam z bolesnym nadgarstkiem potem leczyłam się w Klinice Nadgarstka w Poznaniu gdzie zresztą bardzo mi pomogli

HolaLola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2016, 12:48

Re: drętwiejące ręce

27 wrz 2016, 09:01

Ja pomimo młodego wieku również choruję na reumatyzm. Aby się przekonać o tym można zrobić badania reumatologiczne z krwi. W każdym punkcie pobrań można je wykonać, nie kosztują wiele a wyniki są w ciągu jednego dnia. Na pewno przy reumatyzmie wskazane jest niewyziębianie organizmu, mnie pomagają też maści rozgrzewające, a kilka dni temu natknęłam się na artykuł jakoby te pasty mogły mieć również zbawienny wpływ na to schorzenie https://cbdgold.pl/pasty-cbd

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość