zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: frytki - frytkownica

06 lut 2015, 16:55

Nic co dobre nie jest tanie. Tu masz sprzęt na lata. To jak garnek i piekarnik w jednym. Mnóstwo rzeczy tu możesz przyrządzić. Poszukaj w outletach AGD.
A Ty czego używasz?

women

Re: frytki - frytkownica

07 lut 2015, 20:12

[quote="rapsodia"]Nic co dobre nie jest tanie. Tu masz sprzęt na lata. To jak garnek i piekarnik w jednym. Mnóstwo rzeczy tu możesz przyrządzić. Poszukaj w outletach AGD.[/quote]
to prawda że za dobre rzeczy trzeba płacić - ale na oleju zaoszczędzę ;)

outlet agd? u mnie chyba takich nie ma :/

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

Re: frytki - frytkownica

08 lut 2015, 22:29


A Ty czego używasz?
Ja mam Tefal AL806240

outlet agd? u mnie chyba takich nie ma :/
Ja kupowałam w odeo24 we Wrocławiu, ale jak się nie mylę mają tez sklep internetowy.

women

Re: frytki - frytkownica

15 lut 2015, 12:51

faktycznie mają dobre ceny w tym outlecie - poszperam sobie bo urządzam mieszkanie to wydatki na nowe sprzęty się szykują :/

zenatka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:54

Re: frytki - frytkownica

17 lut 2015, 09:58

A ja smażę normalnie wgłębokiej patelni, leję dużo oleju pare garstek frytek z pani B. i takie jadam fryteczki :) czasem z jajkiem sadzonym a czasem z filecikiem ale smazonym już na oliwie, bardzo lubię frytki więc raz na jakiś miesiac sobie na coś takiego pozwolę :) w sumie to uwielbiam frytki :P

JJola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:38

Re: frytki - frytkownica

17 lut 2015, 16:00

Nigdy o takiej frytkownicy nie słyszałam! Wygląda na to, że muszę sobie taką sprawić, bo z jednej strony się odchudzam, a z drugiej - uwielbiam frytki ;D

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

Re: frytki - frytkownica

17 lut 2015, 20:20

A ja smażę normalnie wgłębokiej patelni, leję dużo oleju pare garstek frytek z pani B. i takie jadam fryteczki :) czasem z jajkiem sadzonym a czasem z filecikiem ale smazonym już na oliwie, bardzo lubię frytki więc raz na jakiś miesiac sobie na coś takiego pozwolę :) w sumie to uwielbiam frytki :P
No jak lubisz takie pływające w tłuszczu fryteczki to lepiej zacznij uważać na figurę :) łatwo przedobrzyć! Frytkownica na jedną łyżkę leju byłaby dla Ciebie idealna.

women

Re: frytki - frytkownica

17 lut 2015, 20:35

[quote="rapsodia"][quote="zenatka"]A ja smażę normalnie wgłębokiej patelni, leję dużo oleju pare garstek frytek z pani B. i takie jadam fryteczki :) czasem z jajkiem sadzonym a czasem z filecikiem ale smazonym już na oliwie, bardzo lubię frytki więc raz na jakiś miesiac sobie na coś takiego pozwolę :) w sumie to uwielbiam frytki :P[/quote]
No jak lubisz takie pływające w tłuszczu fryteczki to lepiej zacznij uważać na figurę :) łatwo przedobrzyć! Frytkownica na jedną łyżkę leju byłaby dla Ciebie idealna.[/quote]

i nie tylko frytki w niej zrobisz

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: frytki - frytkownica

24 lut 2015, 09:25

Zawsze robię frytki we frytkownicy. Wiem, że nie są najzdrowsze, ale też nie robię ich codziennie czy nawet raz w tygodniu, A wszystko w umiarkowanych ilościach jest dozwolone, prawda? :)

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: frytki - frytkownica

29 paź 2015, 17:29

Warto kupić frytkownicę. Ja mam od wielu lat, często robię w niej frytki ale modelu jaki mam to Tobie nie powiem bo dawno ją kupowałam i już nie ma go w sprzedaży. Przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu często korzystam z poradników. Zajrzyj sobie na stronie tech fresh do tego rankingu frytownic http://techfresh.pl/ranking-frytkownic-wybierz-najlepsza-frytkownice/. Znajdziesz w nim omówione aktualnie najpopularniejsze modele frytkownic.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość