braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Ładne meble desgnerskie

14 sie 2015, 15:28

Ciekawe i przede wszystkim niedrogie meble znajdziecie w http://www.decomania.pl/. Kupuje tam kilku lat, bo miałam już dosyć tego, że w każdym sklepie są te same meble i u większości moich znajomych także są te same meble. Poza tym w tym sklepie mają dobrej jakości produkty.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Ładne meble desgnerskie

19 sie 2015, 09:08

Ostatnio zapanowała moda na takie meble designerskie w naszych wnętrzach. Sama oglądałam katalog mebli Softline i myślę, żeby wybrać coś dla siebie.

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Ładne meble desgnerskie

20 sie 2015, 10:04

Myślę, że zmiana mebli to fajny pomysł na małą odmianę. No bo gdyby tak na prawdę się zastanowić to co tworzy pokój -pomieszczenie? Oprócz ścian w pierwszej kolejności rzucają się meble. Ich rozmieszczenie w pomieszczeniu może bardzo zmniejszyć ale i za razem powiększyć pomieszczenie. Można przyciemnić ale i można rozjaśnić pomieszczenie. Więc warto się dobrze zastanowić i zaprojektować to pomieszczenie. Nie mówię że u projektanta bo to drogo wychodzi, ale jest dużo stron internetowych na których można zrobić taką wizualizacje. Warto też poszukać inspiracji w internecie. Ciekawe propozycje wnętrz mają na stronie:lhttp://www.forte.com.pl/pl. A czasem można ustrzelić ciekawą promocję.

mysza81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2016, 12:56

Re: Ładne meble desgnerskie

16 sie 2016, 12:58

Ja raczej omijam tzw. designerskie meble szerokim łukiem. Nie pasuje mi taka stylistyka. Dużo bardziej podoba mi się "tradycyjna-nowoczesność" czyli ładne, nowoczesne meble, które sprawdzą się w różnych stylizacjach. Niezależnie do tego czy kupuję krzesła do jadalni czy stolik do salony - wybieram je tak, by pasowały do reszty wnętrza.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Ładne meble desgnerskie

24 sie 2016, 11:33

A jakie kanapy uważacie aktualnie za modne, sama nie wiem na co się zdecydować, z jednej strony strasznie podobają mi się białe duże kanapy, a z drugiem mam wrażenie, że strasznie szybko się taka kanapa ubrudzi i będzie nieestetycznie wyglądać, co o tym sądzicie?

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Ładne meble desgnerskie

24 sie 2016, 13:38

Najmodniejsze są narożniki. No i według mnie - najbardziej funkcjonalne.

Angela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 10 lis 2015, 16:00

Re: Ładne meble desgnerskie

04 wrz 2016, 16:37

Raczej to akurat kwestia gustu, każdy powie Ci inaczej. Mi się bardzo podobają meble włoskie i wiem, że dużo osób także własnie na nie wskaże, bo przy takich meblach właśnie dba się o tą nowoczesność i atrakcyjny design dla oka.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Ładne meble desgnerskie

06 wrz 2016, 08:59

Tak naprawdę to, co kto woli i co się komu bardziej podoba. Wielu ludzi stawia teraz na nowoczesność, inni idą bardziej za klasyką. Ja sama niedawno widziałam całkiem ładne meble w wystawie sklepu z antykami antiquebeauty, gdzie widziałam kilka dość interesujących starych mebli, które świetnie mogłyby się prezentować chociażby z salonie czy sypialni. Mogłoby z tego wyjść całkiem stylowe wnętrze.

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Ładne meble desgnerskie

08 wrz 2016, 11:47

Podzielę się stroną, która się inspirowałam :) http://www.twojemeble.pl/pokoj/pokoj-dz ... dziezowy-3
Dla mnie istotne było to, że mogłam wybrać meble z kilku sklepów na jednej stronie, doskonałe rozwiązanie tym bardziej, że nie wszystko musi się podobać w jednym miejscu. :ico_brawa_01:
Nie jestem zwolenniczką Ikei, drażni mnie ten sklep, wychodzę z założenia, że meble mają być praktyczne i długotrwałe.. ;)

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Ładne meble desgnerskie

12 wrz 2016, 10:34

Mnie jakoś meble designerskie nie przekonują. Nie wyobrażam sobie by np. tradycyjne, funkcjonalne meble do przedpokoju zastąpić czymś designerskim, ale mało praktycznym. Dla mnie wygoda ponad wszystko.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość