Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: I znowu porblem z prezentem

04 maja 2015, 10:34

Nie wiem czy zwierze to dobry pomysł na prezent,moim zdaniem warto postawić na coś praktycznego z czego faktycznie będzie miała pożytek,co powiesz na naturalne kosmetyki z dodatkiem kolagenu? Zapraszamy do nas na Lagenko.pl :)

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: I znowu porblem z prezentem

06 maja 2015, 10:52

Jeśli jest księgową to fajnie byłoby coś pod jej zawód kupić. A jeśli ma własną firmę to może taki program http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace . Na pewno ułatwiłoby jej pracę . Oglądałam demo- jest świetny- prosty i współpracuje z Płatnikiem. No i oprócz wynagrodzeń nalicza podatki i ZUS. Myślę, że byłaby zadowolona :)

MalgorzataDeren
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 maja 2015, 11:09

Re: I znowu porblem z prezentem

07 maja 2015, 11:13

Jeśli mówimy już o tym jaki program jest najlepszy do obsługi kadr i płac to proponuje rozejrzeć się za większymi pakietami. Najlepszym obecnie programem, system jest teta od unit4.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: I znowu porblem z prezentem

17 lis 2015, 15:24

Ja problemów z prezentem nie mam. Jak coś potrzebuje kupić to idę do sklepu z zabawkami lub szukam w internecie. Tam zawsze można się zainspirować i kupić coś ciekawego. Na przykład taki dinozaur robot. Wygląda tak http://cobi.pl/zabawki/zoomer-dino-dino ... ,8235.html . Prezent z serii unikalnych :D

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: I znowu porblem z prezentem

29 gru 2015, 19:25

Ja wyjątkowo w tym roku nie miałam problemu z prezentami na święta,. Teraz rozglądam się za czymś dla mamy na dzień babci ;) Myslałam o kolczykach z http://pl.icoalyou.com/kategoria/kolczyki lub bransoletce. Dzieciaki na pewno zrobią też laurki i przygotują wierszyki. Chciałabym aby ten dzień był dla niej wyjatkowy.

Awatar użytkownika
Bast65
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2015, 19:19

Re: I znowu porblem z prezentem

30 gru 2015, 17:31

Zależy kto się czym interesuje...

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: I znowu porblem z prezentem

11 sty 2016, 12:50

To też racja,ale moim zdaniem warto stawiać na praktyczne,uniwersalne prezenty jak zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry z dodatkiem kolagenu,szczególnie dla kobiet,to zawsze będzie trafne a,my chętnie doradzimy oraz pomożemy :)

borka88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:27

Re: I znowu porblem z prezentem

20 sty 2016, 13:30

Zawsze mam problem z prezentem dla mojej siotry, w tym roku byla to branzoletka pandora, ale wydaje mi sie, ze zawsze na ostatnia chwile zostawiam wybor i do konca nie jestem przekonana. Okazalo sie, ze ten prezent byl strzalem w dziesiatke! Teraz bede tylko dokupowac Charmsy i mam z glowy kilka uroczystosci :P :ico_urodzinki:

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: I znowu porblem z prezentem

20 sty 2016, 14:36

Biżuteria to jak najbardziej dobry pomysł na trafiony prezent,ale polecam też skupić się na innych opcjach jak: elegancka odzież czy obuwie. znając gust danej osoby,z pewnością okaże się to trafnym wyborem.

Awatar użytkownika
anuska96
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 kwie 2016, 14:04

Re: I znowu porblem z prezentem

03 cze 2016, 09:46

Jeśli chodzi o kobiety, ostatnio sama sobie sprezentowałam najlepszą rzecz, jaką mogłam na wakacje: kupiłam sobie depilator laserowy na Vobis.pl http://www.vobis.pl/philips-lumea-sc2008-2-153629.html i teraz zdecydowałam się kupić go na urodziny siostrze (składam się razem z drugą siostrą). Rzecz genialna, posłuży na długie lata. A na lato się przyda. :D Ja jestem mega zadowolona, efekt jest naprawdę długotrwały i wystarczy tylko raz na miesiąc powtórzyć. Wielka oszczędność czasu. Polecam całym sercem. :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość