Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Ciekawe komedie

06 lut 2015, 13:58

Czasem człowiek chce się pośmiać, ale szukam takich mniej znanych, a ciekawych komedii, nie kac vegas, nie tych z ogromnych billboardów. Moze macie jakieś perełki do polecenia? :ico_haha_02:
trudno powiedzieć czy to jest komedia, ale wchodi dziś do kin "polskie gowno" ze scenariuszem Tymanskiego i chyba bedzie śmiesznie.
Ze starszych pozycji to niezmiennie smieszy mnie "Miś" Barei, ogladany po tysiąckroc chyba, a z nowszych filmów to nawet sie zdziwilam bo usmialam sie na "horible bosses", a nie przepadam za takimi filmami na ogół:)

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Ciekawe komedie

11 lut 2015, 21:48

Silvereye zdecydowanie komedia, pierwszy raz od kilku lat się pośmiałam na polskim filmie. Wcześniej robiło się u nas dużo dobrych komedii teraz rzadko kiedy coś się takiego trafi jak kiedyś Kiler czy Poranek kojota. W polskim g*wnie jest sporo mega śmiesznych sytuacji, chociaż to też trochę smutny film momentami. Jak to w dzisiejszych czasach artyści mają ciężko, wszystko się musi opłacać producentom i kasa ma się zgadzać, ideały i talent to sprawa już nie taka ważna.

anielka4565
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2015, 14:13

Re: Ciekawe komedie

13 lut 2015, 14:31

ostatnimi czasy rzeczywiście nie ma czego polecić z polskich komedii. pozostają zagraniczne. Jednak ja wolę obejrzeć piąty czy dziesiąty raz tę samą starą DOBRĄ komedię niż tracić czas na jakieś byle co... dla mnie nieśmiertelna jest saga z Louisem de Funesem. Na prawdę dobre kino nie tylko dla tych mało wybrednych. Każdy znajdzie w tych filmach coś dla siebie.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Ciekawe komedie

19 lut 2015, 14:43

Silvereye zdecydowanie komedia, pierwszy raz od kilku lat się pośmiałam na polskim filmie. Wcześniej robiło się u nas dużo dobrych komedii teraz rzadko kiedy coś się takiego trafi jak kiedyś Kiler czy Poranek kojota. W polskim g*wnie jest sporo mega śmiesznych sytuacji, chociaż to też trochę smutny film momentami. Jak to w dzisiejszych czasach artyści mają ciężko, wszystko się musi opłacać producentom i kasa ma się zgadzać, ideały i talent to sprawa już nie taka ważna.
Otóz to - ja bym powiedizała, ze to satrya bardziej - bo tycyz spraw, które nie są smeiszne, osmiesza przywary, podchodzi z dystansem, ale pozostawia z refleksją. Niemniej niektórym się udaje robic to co lubie i z tego żyć ;) Na nieco lepsyzm poziomie niż Jerzy Bydgoszcz z filmu. Genialny motyw w ogóle w tej skzołe w toruniu... ostro!
Z inncyh komedii obejrzłaam niedawno Sestaśme i nawet nie najgorsze parę smiesnzych momentów jest, Diaz fajnie wygląda wciąż.

valerie89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2015, 14:42

Re: Ciekawe komedie

11 maja 2015, 10:41

Z nowszych filmów mogę polecić francuską komedię Za jakie grzechy, dobry Boże? i amerykańską Inna kobieta, a z bardziej ambitnych komedii polecam Grand Budapest Hotel.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Ciekawe komedie

20 sty 2016, 12:01

Z zagranicznych komedii, to niedawno całkiem nieźle bawiłam się przy "Polowaniu na drużbów" oraz "9 długich miesięcy" - z tymże czarny francuski humor nie musi każdemu odpowiadać.
Co do polskich komedii, to mam wrażenie, że coś się zaczyna zmieniać po latach miernoty. Naprawdę podobały mi się "Listy do M", teraz czekam na "Planetę singli" tego samego reżysera - mam nadzieję, że film będzie tak udany jak poprzednie produkcje. ;-)

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Ciekawe komedie

20 sty 2016, 12:49

Co do polskich komedii, to mam wrażenie, że coś się zaczyna zmieniać po latach miernoty. Naprawdę podobały mi się "Listy do M", teraz czekam na "Planetę singli" tego samego reżysera - mam nadzieję, że film będzie tak udany jak poprzednie produkcje. ;-)
Mam taką nadzieję, bo przecież mamy tylu zdolnych twórców :) "Planeta singli" to ten film o randkowaniu w sieci? To chyba widziałam zwiastun, może być naprawdę fajny :) Ostatnio oglądałam przypadkiem film "Millerowie" i uśmiałam się bardzo. Aniston świetna.

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Ciekawe komedie

22 sty 2016, 14:43

Ja ostatnio obejrzałam Listy do M ale pierwszą część bo wszyscy zachwycali sie 2 to byłam ciekawa tej komedii i muszę przyznać, ze bardzo sympatyczna, pozytywna

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Ciekawe komedie

27 sty 2016, 16:06

Polecam Wam do oglądnięcia komedię "Praktykant". Lekkie, przyjemne i zabawne kino. :)

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Ciekawe komedie

30 sty 2016, 17:31

Byłam na Praktykancie w kinie, lepszy był Diabeł ubiera sie Prady ale można obejrzeć. Teraz planuje przed albo po walentynkach zobaczyć Planetę Singli

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość