thalia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:59

Re: Oczyszczenie twarzy

03 maja 2015, 12:11

Oczyszczam twarz peelingami oraz kawitacją wgabinecie kosmetycznym oraz kremuje twarz dobrym markowym kremem. W aptece Ziko dermo co jakiś czas są darmowe konsultacje z dana marką, można się co nieco dowiedzieć o swojej skórze;-)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Oczyszczenie twarzy

04 maja 2015, 10:11

Ja także z reguły oczyszczam twarz skutecznymi peelingami,nie podrażniają i są skuteczne,najlepiej jeżeli wykonamy je samodzielnie,to daje też największą satysfakcję.

patrycjaK
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2015, 15:10

Re: Oczyszczenie twarzy

06 maja 2015, 15:11

Też bym chyba wolała jakiś zabieg w salonie. Nie wiem czy http://riposo.pl faktycznie ma taką dobrą ofertę na mikrodermabrazję?

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Oczyszczenie twarzy

10 maja 2015, 22:57

Ja używam płynu micelarnego do oczyszczania twarzy i robię to dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Dodatkowo raz na jakiś czas chodzę na zabiegi do kosmetyczki. Mój ulubiony to oczyszczanie twarzy ale koleżanka ostatnio poleciła mi zabieg; mikrodermabrazja i zamierzam się na niego zapisać, bo coś mówiła, że fajne efekty :)

betti030
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:15

Re: Oczyszczenie twarzy

18 cze 2015, 11:17

Ja polecam bardzo dobrą klinikę w Warszawie http://princessacademy.com.pl/zabiegi/m ... -floating/ chodzę tam na zabiegi już od pół roku i mój trądzik znacznie się zmniejszył, a cera wygląda duzo lepiej

eewelina90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2015, 12:43

Re: Oczyszczenie twarzy

18 cze 2015, 13:49

Oczyszczanie twarzy można co prawda przeprowadzić samodzielnie w domu, ale jak się ma o tym pojęcia to lepiej zrobić to u kosmetyczki w salonie. Zabiegów na oczyszczanie twarzy jest mnóstwo, w tym hydrabrazja, mikrodermabrazja diamentow, naświetlanie laserem IPL, peeling kawitacyjny, złuszczanie kwasami, czy specjalne maski oczyszczające, także każda znajdzie coś dla siebie.

zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2015, 11:40

Re: Oczyszczenie twarzy

21 cze 2015, 11:49

To prawda, takich zabiegów oczyszczających twarz jest bardzo dużo. Trzeba tylko wiedzieć i prawidłowo rozpoznać rodzaj skóry i łatwiej bedzie dobrać odpowiednie zabiegi. Ja mam na przykład tłustą cerę, więc najlepsze są takie zabiegi jak mikrodermabrazja laserowa, piling glikolowy czy migdałowy.

maciejkama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2015, 13:34

Re: Oczyszczenie twarzy

22 cze 2015, 13:37

Ja robię co tydzień delikaty peeling z korundem, a później nawilżam mocno twarz

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Oczyszczenie twarzy

25 lip 2015, 22:41

Dziewczyny a co polecacie na naczynka? Mam z nimi straszny problem szczególnie teraz gdy jest tak gorąco. Nie mogę ich w żaden sposób zakryć bo makijaż mi najnormalniej w świecie spływa z twarzy. Bardzo wstydzę się pękających naczynek i chcę je jakoś zatuszować bądź zlikwidować. Znacie jakieś sposoby?

rozawszklance
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2015, 22:02

Re: Oczyszczenie twarzy

28 lip 2015, 10:36

Dziewczyny a co polecacie na naczynka? Mam z nimi straszny problem szczególnie teraz gdy jest tak gorąco. Nie mogę ich w żaden sposób zakryć bo makijaż mi najnormalniej w świecie spływa z twarzy. Bardzo wstydzę się pękających naczynek i chcę je jakoś zatuszować bądź zlikwidować. Znacie jakieś sposoby?
Ja korzystam z http://tagomago.pl/produkt/8673/Cliniqu ... owej-50ml/ - na stronie jest tańszy niż w sklepie, a w sumie daje dobry efekt, więc warto ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość