Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

11 lip 2007, 07:35

A bo widzisz Wrzosia86 wszystko przeszło przez Stalową,nad Gorzycami sie Bozia ulitowała :-D :-D Ale dzisiaj pogoda też do niczego :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Mozna zwariowac ,nawet na pole sie nie chce wychodzic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

12 lip 2007, 17:28

witajcie
madziarka ja tez przenosiłam 2 tyg i miałam 3 prowokacje :ico_noniewiem:
jarosłam to bliziutlo a w angli gdzie mieszkasz.ja 1,5 roku mieszkałam w londynie a 0,5 w birmingham a teraz wróciłam na stare smieci
nawet na pole sie nie chce wychodzic
w koncu ktos kto wie ze pole to pole a nie rola :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lip 2007, 02:07

hejka dziewczyny

edi ja mieszkam w watford blisko londynu.. dojezdza tutaj jeszzce metro hihi
jestesmy w anglii juz prawie 3,5 roku
na pocxatku rowniez mieszkalismy w londynie przez pierwsze 1,5 roku
tutaj jednak jest o niebo lepiej i ladniej jak dla nas
ale to tez przeciez zalezy od dzielnicy londynu bo to wielkie miasto i ma swoje dobre i zle strony hihihi

no wiec dziewczyny juz jestem....
i mam leosia
urodzony w srode o 9.58
poszlo bardzop szybko/// bole zaczely sie o 6 i po 4 godzinach tulilam synka hihi
nie spodziewalam sie tak szybkiej akcji... i naparwde bylam bardzo szczesl;iwa i zadolowlona.. niezmeczona porodem.. i gotowa wyjsc do domu zzaraz po szyciu hihi ale dopiero na drugi dzien nas wypuscili
maluszek slinczy zdrowy hiihi kochany na maxa hihi

pozdrawiam was i pedze zmienic suwaczek hihi
papa

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

15 lip 2007, 21:07

no to gratulacje dla nowej mamuski.fajnie ze poród bez problemów.a znieczulenie miałas?bo wiem ze w angli czesto dają.
a gdzie reszta??????

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lip 2007, 02:44

Obrazek

Obrazek

Obrazek

edi dzieki :ico_brawa_01: przed porodem nastawialm sie na epidural ale na szzcescie nie bylo potrzeby ani czasu :ico_oczko:
wdychalam sobie tylko gaz.. hihi tzw glupi jas...hih smiesznie bylo. choc bolalo to na chwile moglam odleciec hiih :-D :-D
pozdrowionka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

16 lip 2007, 07:27

GRATULACJĘ MADZIARKA-LEOS PRZESLICZNY A I RODZICE TEZ WIDAC W PEŁNI SZCZĘSLIWI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
N o my dopiero wrócilismy z nad Ożanny,pogoda dopisała :-D Dzieci szczesliwe ,wyszalały się w wodzie,a mnie spiekło tak ,że ledwo chodzę :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: No nic ,człowiek głupi więc niech cierpi :-)
Z tego co widze to dzisiejszy dzień też zapowiada się goraco i fantastycznie :ico_brawa_01:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

16 lip 2007, 12:15

ale ja bym sobie gdzies pojechała.ale w tym roku raczej nici z tego.bedzimy siedziec na zwirowni tam zrobili basen dla dzieci i karol sie tam chlapie.ja tez musze zacząc tylko dalej stroju nie mam.
madziarka ale sliczna kruszynka.taki malutki.a grzeczny :ico_oczko:

to karolek na basenie
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

17 lip 2007, 22:03

madziorka hihi, gratulacje:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my też nigdzie nie jedziemy zostajemy tu... hehe w metropolii gorzyce nigdy nie można się nudzić :ico_oczko: ostatnio to nad łęg chodzimy z małym bo takie upały, że nie da się wytrzymać, a przynajmniej małemu się podoba:-D

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

20 lip 2007, 21:25

no dziewczyny co z wami.nie dosyc ze nas tak mało to jeszcze nic nie piszecie.
to moze zapytam czy była któras w przemyslu?
ja w stalowej woli byłam jakodziecko na koloni.takie baseny tam były.mieszkałam w jakiejs szkole :ico_oczko:
no w jarosławiu byłam wiele razy.ciuchy lepsze niz w przemysli tzn sklepy z ciuchami.
w gorzycach nie byłam nigdy

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

21 lip 2007, 08:23

A ja przyznam sie ,że nie lubie Stalowej :ico_noniewiem: Pomimo ,że mieszkam tu całe zycie ,nic sie nie dzieje ,sama nuda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Teraz sa wakacje ,i zamiast cos zorganizowac dzieciom ,które zostaja na wakacjach w domu ,to nie ma nic ,sama nudy.I własnie jedynym miejscem rozrywki jest basen :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Brak słów.ale mieszkam tu ,bo tu jest cała moja rodzina ,mój mąż prowadzi swój interes, ma klientów ,a zaczynac wszystko od nowa w nowym miescie,nie ma już na to siły i zdrowia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość