Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Czy moskitiery coś dają?

02 cze 2015, 21:53

To już Twoja decyzja. Raczej czarne. Na białych będą widoczne bardziej ślady, muchy zawsze pod sobą coś zostawiają.
Tak więc i tak po czasie ta moskitiera nie będzie miała zbyt wiele wspólnego z bielą.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Czy moskitiery coś dają?

03 cze 2015, 15:11

Zamówiłam czarną. Robale pojawiły się od razu kiedy temperatura zrobiła się wysoka. Mniej więcej od kilku dni widać ich zatrzęsienie. Będę chciała to załatwić w ciągu tygodnia. Moskietiera będzie ok to od razu zamówię na pozostałe okna.

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Czy moskitiery coś dają?

08 cze 2015, 21:14

Noe nie przesadzaj - właśnie przy tych upałach to roboli nie było widać ;-)
Napisz jak rozwiązanie ci się sprawdziło, ale zakładam, że tutaj nie ma co się tak naprawdę popsuć.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Czy moskitiery coś dają?

09 cze 2015, 15:40

Mam wrażenie jakby całkowicie robale zniknęły, ale może do naszego 4 piętra na razie nie dolatują, sama nie wiem ;-)
Do tego najgorszego momentu, kiedy robali jest zdecydowanie najwięcej, jeszcze daleko. Tak czy siak - okna będziemy mieli na pewno zabezpieczone.

Ludwika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2021, 22:23

Re: Czy moskitiery coś dają?

13 maja 2021, 22:41

Mam w domu markizy zewnętrzne Fakro i są super. Nie dość, że można fajnie nimi regulować temperaturę w pomieszczeniach to jeszcze działają jak moskitiera. Więc w sumie 2w1 :) Mam prosty model obsługiwany ręcznie, ale spełnia nasze wymagania. Oczywiście najbardziej przydatne i najwięcej eksploatowane są w lecie, gdy upał na zewnątrz

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość