Bieliznaija
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:25

Re: wesele

01 paź 2015, 14:40

Pamiętajcie też o wygodnej i odpowiedniej bieliźnie na ten dzień,tutaj wszystko musi być wręcz idealnie dopasowane,a jeżeli szukacie fachowej pomocy w tym zakresie,to polecam zerknąć na naszą stronę Bieliznaija.pl

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: wesele

13 paź 2015, 19:04

My planujemy wesele na 80 osób. Zastanawiam się jednak czy zlecić organizację tej firmie - http://www.wedding365.pl/ czy zająć się wszystkim samodzielnie. Jak u was było? Korzystałyście z pomocy organizatora wesel? U nas jest problem z czasem - oboje pracujemy i raczej nie ma szans na urlop by wszystko przygotować.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: wesele

15 paź 2015, 09:53

Podpowiem ci tak, zastanów się czy wśród przyjaciółek nie masz dziewczyny lub chłopaka z zacięciem do organizacji imprez. :) Czasem z takich półamatorskich organizacji wychodzą niepowtarzalne i oryginalne wesela. Jeśli zdecydujecie się na samodzielne przygotowania to zajrzyj sobie do tego sklepu ślubny świat - sporo dekoracji i jak ja to określam bibelotów.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: wesele

27 paź 2015, 19:03

My mamy wesel w 2016 a ja nawet nie wzięłam się jeszcze za organizację. Szczerze to jestem przerażona bo jeszcze nigdy nie byłam na weselu i nie wiem jak powinno to wszystko wyglądać :/ Myślałam o zatrudnieniu tej firmy http://www.wedding365.pl/ Zajmują się oni organizacją wesel przez cały rok. ich oferta jest bardzo rozbudowana i miałabym pewność, ze wszystko będzie na tip top. Myślicie, że warto korzystać z usług tego typu firm?

deffisor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2015, 13:32

Re: wesele

28 paź 2015, 11:09

Zależy. Kobiety z reguły pragną samo zaplanować sobie każdy szczegół wesela. Jeżeli ty nie odczuwasz takiej potrzeby, to nie widzę przeciwwskazań, żeby taką firmę zatrudnić. U mnie obyło się bez wesela, bo ani ja, ani mąż nie przepadamy. Po skromnym ślubie udaliśmy się do restauracji na uroczysty obiad i tyle.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: wesele

02 gru 2015, 16:02

Jest wiele czynników na które warto zwrócić uwagę!
Nie wiem czy korzystanie z usług takiej agencji do organizacji wesela, ale ja osobiście polecałabym Wam przejrzeć sobie ten portal- https://wesele123.pl/ gdzie znajdziecie tam bardzo ciekawe artykuły, które na pewno pomogą Wam w organizacji Waszego wesela!

pomaranczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 gru 2015, 01:12

Re: wesele

30 gru 2015, 01:20

my planujemy wesele na 150 osób z czego większość będzie znajomych bo oboje z narzeczonym mamy małe rodziny. Będziemy mieli salę w tonacji ecru i złota + balony z helem. Do tego wszystkiego też chcemy zamówić wódkę ze złotą grawerką z polanina. Aj nie moge się doczekać... :)

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: wesele

30 gru 2015, 08:51

Ja już po ślubie i weselu, w zasadzie od lat. Ale wszystko było takie jak sobie zaplanowałam i wymarzyłam, dlatego każdy szczegół tego dnia dokładnie pamiętam i miło wspominam. Czy coś bym zmieniła z perspektywy czasu? Raczej nie, chociaż zawsze moim niezrealizowanym marzeniem było wesele w pałacu. Tylko w mojej okolicy nie bardzo było gdzie takie wesele zorganizować. Są takie miejsca w Polsce jak np. Pałac Domaniowski w Wieniawie, gdzie można zorganizować ślub i wesele. Dużo kwiatów, świec, szyfonu - w książęcym stylu. :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: wesele

18 sty 2016, 12:40

Bardzo ładne te bukiety. Też mi się wydaje, że to ważny element stroju ślubnego.

aadaonra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2016, 00:28

Re: wesele

31 sty 2016, 16:44

przepiekne bukiety

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość