MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: Odżywka do paznokci

25 lis 2015, 19:34

[quote="Coolka"]Mnie ostatnio w aptece wpadł w oko olejek do pielęgnacji paznokci Scholla więc kupiłam i okazał się rewelacyjny. Paznokcie wyglądają zdrowo, są mocniejsze i skórki są duzo delikatniejsze i łatwiej się ich pozbyć.

Na blogu agatamanosa czytałam recenzje tej odżywki oraz scholl elektroniczny pilnik. Spodobał mi się ten zestaw. Widzę, że sporo dziewczyn go poleca. Chciałabym go dostać w prezencie na Mikołajki.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Odżywka do paznokci

25 lis 2015, 22:12

Coolka - no tą samą mam odżywkę z Scholla a powiedz mi jak ją nakładasz czy tylko na skórki i wmasowujesz również w paznokcie juz pomalowane?
Ja często robię tak że jak na weekend nie maluję paznokci to robię manicure a potem na całą płytkę daje oliwkę i wmasowuję :) To takie moje dwa dni bez lakieru, żeby paznokcie troszkę odpoczeły :)
Ostatnio mało kiedy malowałam paznokcie, więc używam na oczyszczona płytkę. Sądzę, że jak ktoś ma problem jedynie ze skórkami to nie ma żadnego ale dla którego miałby nie nakładać na same skórki. Ja używam tak, że na paznokieć nakładam kroplę i wsmarowuję zarówno w plytkę paznokcia jak i w skórki . Genialnie to u mnie działa.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Odżywka do paznokci

23 gru 2015, 13:38

Dziewczyny - polecam olej arganowy. U mnie doskonale się sprawdza. Można też spróbować rycynowego.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Odżywka do paznokci

23 gru 2015, 20:13

Mnie ostatnio w aptece wpadł w oko olejek do pielęgnacji paznokci Scholla więc kupiłam i okazał się rewelacyjny. Paznokcie wyglądają zdrowo, są mocniejsze i skórki są duzo delikatniejsze i łatwiej się ich pozbyć.

]
też go mam i jestem zadowolona. Prędzej ciągle moje skórki były suche i po prostu brzydkie. Do kompletu dokupię sobie chyba pilnik do pielęgnacji z tej serii

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Odżywka do paznokci

27 gru 2015, 14:12

Bardzo dobra jest odżywka z L'Oreal

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Odżywka do paznokci

28 gru 2015, 13:00

Mnie ostatnio w aptece wpadł w oko olejek do pielęgnacji paznokci Scholla więc kupiłam i okazał się rewelacyjny. Paznokcie wyglądają zdrowo, są mocniejsze i skórki są duzo delikatniejsze i łatwiej się ich pozbyć.

]
też go mam i jestem zadowolona. Prędzej ciągle moje skórki były suche i po prostu brzydkie. Do kompletu dokupię sobie chyba pilnik do pielęgnacji z tej serii
Mam :) Bardzo fajny zestaw :)
Obrazek

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Odżywka do paznokci

29 gru 2015, 13:18

a ile taki zestaw kosztował? Wygląda zachęcająco.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Odżywka do paznokci

14 lut 2016, 14:22

a ile taki zestaw kosztował? Wygląda zachęcająco.
olejek + pilnik to koszt ok 160-170zł ale powiem Ci, że warto. Olejek jest bardzo wydajny a pilnikiem naprawdę zrobisz wszystko co trzeba aby mieć ładne paznokcie

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Odżywka do paznokci

16 lut 2016, 11:47

Okej,w takim razie dzięki za opinię iw wolnej chwili na pewno też sama zainteresuje się tym olejkiem nieco bardziej skoro tak zachwalasz,warto dbać o swoje paznokcie codziennie,niezależnie od sytuacji bo potem na ratowanie samej płytki może być już za późno.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Odżywka do paznokci

16 lut 2016, 14:58

a ile taki zestaw kosztował? Wygląda zachęcająco.
olejek + pilnik to koszt ok 160-170zł ale powiem Ci, że warto. Olejek jest bardzo wydajny a pilnikiem naprawdę zrobisz wszystko co trzeba aby mieć ładne paznokcie
Kurcze, sporo... Ja sobie chyba raczej po prostu kupię olejek rycynowy.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość