Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

09 sty 2008, 15:27

też jestem ciekawa bo musze wyjechac w tym roku.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 sty 2008, 18:43

nie mam sprawdzonej bazy bo nigdzie tam nie nocowalam, dopiero w tym roku zamierzam sie tam wybrac na dluzej, ale na prawde polecam, odszukajcie sobie wioske Kopań nad jeziorem Kopań lub wioske Wicie nad tym samym jeziorem Kopań.. w google wpiszcie i juz... tam jest sporo baz noclegowych i mysle ze kazdy bedzie w stanie znalesc cos dla siebie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 sty 2008, 20:51

My w tym roku pierwszy raz polecimy we trójkę :-) Troszkę się tego obawiam bo lecimy na Cypr do znajomego mojego męża ale Emi będzie mieć już wtedy 16 miesięcy więc mam nadzieję że będzie wszystko w porżądku.

Co do miejsc godnych polecenia to z zagranicznych wycieczek polecam Turcję albo Rodos. Są to naprawdę cudne miejsca.
A jeżeli któraś z Was preferuję obcowanie z naturą i przy okazji lubi pozbierać grzybki to polecam udać się w województwo lubuskie. My z rodzinką jeżdzimy do Dębrznicy albo Bielowicka. Co prawda "zadupia" straszne ale dzięki temu można sobie całkiem fajnie wypocząć :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sty 2008, 13:22

hej mamusie wedrowniczki

Aga mnie w tym roku bardzo kreci Grecja. widze ze lubujesz sie w tych klimatach. wiec moze pomozesz? chcialabym poleciec na jakas wyspe badz polwysep skad jest latwy dojazd do aten. bardzo zalezy mi na zwiedzeniu tego miasta, slyszalam ze jest boskie
hehe
kreci mnie taki starozytny klimat, olimp i te sprawy hehe


a ze swojej strony moge polecic wspanialy egipt... tam jest tyle aktrakcji, wycieczek, po prostu czad..,, jesli ktos lubi aktywny wypoczynek to wspanialy pomysl. naprawde
my bylismy tlyko tydzien i to bylo zdecydowanie za malo.. ale zdarzylismy nawet zobaczyc jerozlomime i betlejem... i inne atrakcje juz na miejscu egiptu hehe
super

i teneryfa tez piekna wyspa. z wulkanem.. super widoki, tanio polecam

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

19 lip 2008, 12:52

Hej dziewczyny my lecimy nasza 3 do Tunezji koniec wrzesnia, maly bedzie mial 20 miesiecy troche sie obawiam o niego szczegolnie o jedzenie, mamy wykupione wczasy all inclusive wiec jedzenie zapewnione, alezamierzam wziasc do niego jedzonko swoje.Kolezanka mowila mi z biura turystycznego ze lataja ludzie z mniejszymi dziecmi i nie mam co sie bac ale troche sie boje. szczegolnie zbey nie zachorowal.Moze wiecie cos na temat wakacji z maluszkiem za granica

Gadulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:47

31 lip 2008, 15:33

ja właśnie nie wiem co z wakacjami... :/ najbardziej chciałabym gdzie s w ciepłe kraje, ale nie wiem z jakim biurem jechać. Może wy możecie mi coś polecić? oasis? alfastar? sama nie wiem ;/??

Klaudyśka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 wrz 2008, 09:46

Wakacje w Egipcie

25 wrz 2008, 10:17

a witam, witam wszystkich :) ja byłam w tym roku z mężem w Egipcie :) W tym roku chyba bardzo popularny był ten Egipt, ale powiem Wam, że bardzo mis ię podobało. Naprawde świetnie zorganizowana wycieczka.

Gadulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:47

26 wrz 2008, 10:07

Klaudyska, a moglabys mi napisac z jakim biurem byłas na tej wycieczce? Byłabym bardzo wdzęczna, pozdrawiam

Klaudyśka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 wrz 2008, 09:46

30 wrz 2008, 10:21

Ja juz od 2 lat korzystam z usług biura Alfa Star, juz sie przyzwyczaiłam do nich i zawsze z nimi jeżdżę na wycieczki.

Gadulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:47

13 paź 2008, 10:13

dziękuje Ci bardzi za informacje. Juz mi ktoś mówił o alfie, że to dobre biuro.

[ Dodano: 2008-11-06, 10:55 ]
wykupiłam wycieczkę na sylwestra w biurze alfastar. :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości