Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 lip 2007, 19:37

mamciu a u nas puder pomógł i to natychmiast. Jaga sobie paszki odparzyła, bo widocznie na metce bawełna nie była wcale bawełną a jakimś paskudztwem sztucznym. I zasypałam linomagiem w pudrze. Zadział w godzinę. Po odparzeniach nie było śladu...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 lip 2007, 23:04

Hmmm a moja malutka ma w 3 miejscach w okolicy szyjki takie jakby skupisko "chrostek" kolorku żółto jakby róźowego!! Zastanawiam się co to może być. Liszaj (tfu tfu) czy cuś?? Nie schodzi stosując różne kremiki a ja zaczynam się martwić!!

P.S. Odparzenie szyjki to u nas też częsta przypadłość - zawsze przemywam przegotowaną wodą i wysuszam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 10:05

Ja zdecydowanie polecam kąpanie w roztworze kalii w aptece za kilka złotych.Super odkaża ,goi,łagodzis wędzenie.Jest dobre na potówki,odpażenia i zapobiegawczo co 2,3 kąpanie można dawać.Jak Gabi była mała,było lato i gorąco to kąpałam ja w tym co dziennie.Zuzię też.Na zmiany takie już mocne polecam tormentiol,brudzi ubrania ale jest super.
Kajunia25, ja podejżewam,ze to potówki,mogą być nawet z ropą,zastosuj tą kalię,zobaczysz,pomoże ...mam nadzieję :ico_sorki:

Kamilla36
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 07:32

Re: Odparzona szyjka...

01 lut 2021, 00:30

Spróbuj przesmarować szyjkę Octenicarem. Ja krem stosuję na odparzenia i oparzenia, więc powinien pomóc. Efekty przychodzą naprawdę szybko. Nie martw się też o rozprowadzenie po ciele, bo ma tak lekką konsystencję że nie przynosi to bólu ani dyskomfortu.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości