Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

09 lis 2015, 15:58

Skoro mowa o redukcji zmarszczek i skutecznym nawilżeniu skóry,to polecam wypróbować kosmetyków z dodatkiem naturalnego kolagenu,który tutaj okaże się niezwykle pomocny,akurat na naszej stronie wybór takich kosmetyków znajdziecie największy przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

07 gru 2015, 10:57

Tego typu zabieg laserem to ciekawa propozycja,jednak nie zapominajmy że jest to również ingerencja w nasze ciało od wewnątrz,co też po jakimś czasie ma swoje konsekwencje. Czy próbowaliście polecanych przeze mnie kremów z kolagenem? Naprawdę warto spróbować.

Awatar użytkownika
Pokrzepol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2015, 14:04

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

28 gru 2015, 16:20

Polecam krem przeciwzmarszczkowy na noc, produkowany przez Profarm, który zawiera olej arganowy. Składa się on z kwasu linolowego (omega-6), który nawilża i chroni przed wysuszeniem, poprawia elastyczność i napięcie skóry dojrzałej. Dzięki temu zmarszczki znacznie się spłycają, a niektóre nawet całkowicie znikają. Skład kremu uzupełniony jest o witaminę E i pantenol, który regeneruje skórę po całym dniu.

http://sklep.profarm.com.pl/krem-przeci ... a-noc.html
Obrazek

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

31 gru 2015, 17:54

Krem na pewno pomoże ale może oprócz tego są jakieś inne sposoby, czy np jakies suplementy mogą też wspomóc przeciwdziałanie powstawaniu nowych zmarszczek?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

11 sty 2016, 12:18

Dobry krem,oparty na bazie naturalnego kolagenu- na pewno pomoże i zniweluje,zredukuje zmarszczki. Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego,to polecam zerknąć na Lagenko.pl znajdziesz tam odpowiednie kosmetyki.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

25 kwie 2016, 17:34

Wszystko zależy od kremu. Wiadomo, że raczej sam krem nie zlikwiduje całkiem zmarszczek, ale powinien przynajmniej je spłycić, dzięki czemu są mniej widoczne. Najważniejsze to szukać kremu, który ma naprawdę dobry skład. Zastanawiam się nad kupnem tego http://www.herbsecret.pl/velvetin.html . Co sądzicie? Koenzym Q10, śluz ślimaka (podobno pobudza syntezę kolagenu), komórki macierzyste z pomarańczy... Wygląda nieźle.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

13 maja 2016, 09:48

A zaglądałyście już może na naszą stronę z kosmetykami Lagenko.pl ? Jeżeli nie to najwyższy czas to zmienić,chętnie pomożemy podczas wyboru tego skutecznego,odpowiedniego kremu do pielęgnacji:)

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

15 maja 2016, 23:19

Ja mam jeszcze coś dla pań z dojrzałą skórą http://twojachwila.eu/skora-dojrzala-do ... ielegnacja Kobiety starsze bardzo bagatelizują zmarszczki, a to tylko 5 minut roboty, żeby zastosować jakieś dobre kosmetyki. Chociaż tyle.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

17 maja 2016, 09:52

Ja polecam cała serię kosmetyków z naturalnym kolagenem,który ujędrnia skórę orz niweluje zmarszczki,sami zobaczcie
https://www.kochamzdrowie.com/

Awatar użytkownika
Lamcia86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2018, 08:56

Re: Krem przeciwzmarszczkowy, który niweluje zmarszczki

26 lip 2018, 09:04

Hm no ciekawe propozycje
Czy znacie cos takiego jak rihevon ? też jest ponoc naturalny ale nie wiem czy się polaca go brac bo kosztuje 200 zeta.
Moja mama poprosila o wlasnie jakis dobry krem na zmarszczki na swoje uro i nie chce jej kupowac byle czego wiec prosila bym was o opinie :) :-) :-)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość