luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Monitoring w domu by kontrolować nianię ?

24 cze 2018, 22:23

ja myślę, że ze spokojem można sobie tak po układać i zorganizować "pierwsze chwile" z nianią, żeby zobaczyć co i jak. I żeby zostawić dziecko pod opieką osoby, do której już ma się zaufanie.

casa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2017, 12:50

Re: Monitoring w domu by kontrolować nianię ?

30 lip 2018, 10:24

My mamy monitoring w mieszkaniu od firmy Fonex. Słyszy się bardzo różne historie o nieuczciwych nianiach czy Paniach sprzątających dlatego ja na Twoim miejscu bez wahania założyłabym monitoring. Dzięki monitoringowi nie tylko będziesz w stanie kontrolować jak traktowane jest Twoje dziecko podczas waszej nieobecności ale również chronisz swój dom przed złodziejami.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Monitoring w domu by kontrolować nianię ?

03 sie 2021, 22:40

Mamy w domu kamery z lanberga. Ale nie są ukryte i jak przychodzila do nas niania to wiedziala o nich. Nagrywanie kogos bez jego wiedzy jest nielegalne

bajaderka09
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 sie 2021, 22:07

Re: Monitoring w domu by kontrolować nianię ?

31 mar 2022, 11:50

Nie wyobrazam sobie nagrywac kogos bez jego wiedzy, tak jak mowi marsjanka to chyba nie legalne jest nawet. Trzeba zatrudnic taka osobe do ktorej ma sie zaufanie. U nas sa kamery ale tylko na podjezdzie wejsciu do domu i na tylach, nic w domu (tez z lanberga)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość