MarcinB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2016, 16:15

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

02 lut 2016, 16:18

Ja jak mam okazję jeść w restauracjach wybieram proste dania, które będę mógł spróbować zrobić w domu. Ostatnio na przykład jadłem wspaniałe mule w winie i później zrobiłem w domu, oczywiście nie wyszło tak dobrze jak w knajpie, ale też fajnie :)

mini005
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2015, 21:46

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

09 lut 2016, 12:52

Oczywiście, że najczęściej to nowych inspiracji szukam w internecie. Nawet niedawno odkryłam nową stronę http://www.pomyslszefa.pl/ Kinga Paruzel proponuje nam przepisy na zdrowe i oryginalne potrawy jakich jeszcze nie jedliśmy. Warto raz na jakiś czas zaskoczyć domowników obiadem :)

bozena96
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:33

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

13 lut 2016, 18:07

Szukam w internecie i zawsze coś fajnego wypatrzę. Mąż z kolei znalazł jakąś aplikację z różnymi przepisami i z niej sobie korzysta :)
Ja już nie piekę raz że nie mam czasu dwa teraz można kupić gotowe wypieki ostatnio trafiłam na super smacznego sękacza królewskiego http://www.sekacz.pl/ raz że nie zawiera konserwantów dwa mega świeżutki w sumie można go nabyć wszędzie nawet na stacji Orlenu

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

22 lut 2016, 17:27

Sprowadzone, od koleżanek, czasem z Biobazaru jak się wybieram po zakupy to podpytam i zawsze mi ktoś ze sprzedających doradzi jakiś fajny kulinarny myk.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

23 lut 2016, 11:17

najczęsciej internet ostatnio, patrze co mam w szafce i potem szukam w necie przepisów z tym składnikiem :) a jak mi coś u kogoś zasmakuje to biorę przepis

Karla8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2016, 11:49

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

29 lut 2016, 11:59

Ja też jestem szperaczem internetu. Jestem miłośniczką robienia czegoś z niczego, a najbardziej gotowania w stylu hiszpańskim. Ostatnio znalazłam wiele przepisów na stronie Ultra Comida, sklepu z przyprawami. Takie też kupiłam. Fajnie się z nimi gotuje ;)

agusia87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2016, 12:17

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

01 mar 2016, 12:24

Ja często korzystam z przepisów z sieci lub z domowego zeszytu z przepisami :) Ostatnio znalazłam fajny serwis, na którym mają bardzo smaczne przepisy http://maxkuchnie.puzl.com/ . Robiłam w ostatnim czasie zupę krem z przepisu od nich i wyszła przepyszna. Widziałam, że mają również ciekawe aranżacje kuchni ;)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

15 mar 2016, 16:33

Często z blogów, ale nie mam teraz jakiegoś ulubionego. Szukam przepisu w googlach i wyskakują. :) Ostatnio też z youtuba BioBazaru. Wygodnie się gotuje, jak widać krok po kroku, co trzeba zrobić.

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

22 mar 2016, 16:13

Zazwyczaj szukam przepisów i inspiracji w internecie. Mam kilka ulubionych blogów z których czerpię pomysły :-) . W tym roku na święta Wielkanocne znalazłam kilka fajnych propozycji na blogu Pani Tereski, np. te zajączki są przesłodkie. :ico_oczko:
Obrazek

KuchniaLaziska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 17 gru 2014, 10:58

Re: Skąd czerpiecie zazwyczaj przepisy?

30 mar 2016, 12:11

ostatnio wpadłam w ciąg gotowania obiadow i robienia deserów z kaszami <3 szukalam duuużo w necie, żeby sie dowiedzieć, czym poszczególne kasze różnią się od siebie i wpadłam na stronę w całości (!) poświęconą kaszom, polecam: https://www.winiary.pl/smakasze/ robię np. tak, że rano jem kaszę z owocami i innymi dodatkami, a do obiadów najczesciej kuskus, jaglankę albo gryczaną, no i gryczanej nie wyobrażam sobie bez pysznego gestego sosu i mięcha:)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość