lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

17 maja 2017, 02:59

Kojarzycie adamex? to polska firma, oni produkują wózki i foteliki samochodowe. Ja akurat mam od nich wózek Vicco, jestem mega zadowolona, konstrukcja bardzo lekka, wózek jest zwrotny, bez problemu można nim wjechać nawet na wysoki krawężnik, jakość wykonania na plus, materacyk wykonany z bawełny, poszewkę można ściągnąć i wyprać.

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

26 maja 2017, 10:35

Akurat szczerze mówiąc takiej firmy nie kojarzę, natomiast generalnie co do wyboru fotelika to marka nie ma aż takiego znaczenia, liczy się poziom bezpieczeństwa i jakość wykonania danego modelu, na tym polecam skupić się w pierwszej kolejności.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

27 maja 2017, 15:07

Dla noworodka polecam fotelik 0-13 kg. Nasza córka jeździ w babysafe basset do fotelika dokupiliśmy bazę i jeździ on na isofix. Podoba mi się, że w nosidełku można łatwo go wypiąć z isofixu i przenieść go do wózka i tam zamontować przez co nie trzeba wyjmować dziecka z fotelika. To bardzo wygodne rozwiązanie.

terka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 02:27

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

08 cze 2017, 02:36

Kupiliśmy fotelik razem z wózkiem wielofunkcyjnym, bardzo udany zakup. Warto stawiać na polskich producentów typu adamex, mają naprawdę dobrej jakości wózki i to w przystępnych cenach, wykonane bardzo estetycznie, z dobrej jakości materiałów, materacyki są kokosowe.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

08 lip 2017, 15:18

Ja mam fotelik Adamex Carlo - jest wygodny, wytrzymały, widać, że został wykonany z dużą staranności, przede wszystkim maluszkowi jest wygodnie. To polski producent, mam od nich tez wózek 2w1 Barletta, bardzo udany model z dużą gondolą. Przeglądajcie sobie nowości, bo ta firma co sezon wypuszcza nowe produkty.

nataliakarolczyk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2017, 21:30

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

14 lis 2017, 21:33

My z mężem kupując wózek wybraliśmy model Vicco 3w1 od Adamexu z fotelikiem. Jest rewelacyjnie wykonany i solidnie z bardzo dobrych materiałów. Mojej córeczce jest w nim bardzo wygodnie i uwielbia w nim jeździć :) Fotelik bardzo dobrze wpasowuje się na siedzeniu w samochodzie.

vitti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2017, 02:41

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

22 lis 2017, 02:43

hej, co macie ewentualnie proponujecie z fotelikow obrotowych ? Pozdrawiam :*

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

30 lis 2017, 22:36

hej, co macie ewentualnie proponujecie z fotelikow obrotowych ? Pozdrawiam :*
Zdecydowanie polecam recaro zero 1, ale dla noworodka potrzebujesz specjalnej wersji elite. Fotelik jest obracany i bardzo bezpieczny z testami. Zwracaj uwagę czy dany fotelik może być od początku, bo większość modeli 0-18 kg jest dopiero od kilku miesięcznego dziecka.

pannamalina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:55

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

05 mar 2018, 13:30

My kupiliśmy fotelik KinderKraft. Jest lepiej wykonany od Maxi Cosi gdzie płaci się za markę.

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Jaki fotelik samochodowy dla noworodka

07 mar 2018, 11:17

Jakoś nie jestem przekonany do tych firm. My wybraliśmy Recaro Young Sport Shadow.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość