Umma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2016, 16:43

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

08 cze 2016, 16:54

Oczywiście że warto.
Ja akurat ujędrniałam skórę przede wszystkim za pomocą osocza bogato-płytkowego. http://esteticenter.com/medycyna-estety ... toplytkowe Fajny zabieg, choć przyznam, wymagający poświęcenia i przede wszystkim wymagający rutyny.
Byłam też na mezoterapii i specjalnych ćwiczeniach lifting ujących. Jednak wydaje mi się, że właśnie za pomocą osocza, można zdobyć najlepsze efekty. Dlatego ze swej strony mogę każdej polecić ten zabieg.
Z tego co wiem, takie zabiegi nie są wcale tanie. Nie każdej na nie stać. A co do skuteczności, to jest chyba normalne, że jak się za zabieg płaci konkretną kwotę to musi dawać efekty.
Ja się boję takich zabiegów, gdyż jestem zdania, że jest to ingerencja w organizm, moim zdaniem dość znaczna.

Agusia4
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2016, 13:52

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

10 cze 2016, 14:05

Myślę, że zabieg w gabinecie to konieczność. Ja sama najpierw spróbowałam z dietą i ćwiczeniami i skóra faktycznie wyglądała trochę lepiej, ale jednak nie była to jakaś ogromna różnica na plus. Dlatego w przyszłym tygodniu wybieram się do gabinetu, zobaczmy co mi tam powiedzą :)

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

03 lip 2016, 18:12

Czy któraś z Was słyszała o nowych badaniach Elancylu nad cellulitem. Okazuje się, że to nie przerost adypocytów jest główną przyczyną cellulitu. Zatem skupienie uwagi wyłącznie na komórkach tłuszczowych nie pozwoli uzyskać wystarczających efektów w eliminacji cellulitu. ELANCYL zidentyfikował nowego „winnego” odpowiedzialnego za tworzenie cellulitowych nierówności – tkankę łączną. Mają na to nowy preparat, którym można robić automasaż. Tu więcej: http://www.elancyl.pl/slim-design

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

07 lip 2016, 18:00

na rozstępy warto coś wcierać. ja stosuję serię od mamas, krem i olejek http://mamas.com.pl/produkty/ efekty są fajne, skóra jest bardziej elastyczna i jędrna

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

23 mar 2017, 12:32

Próbowałyście może któregoś z tych zabiegów: http://estivance.pl/problemy-medyczne/m ... -sylwetki/?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

14 kwie 2017, 09:26

Zabieg ujędrniania skóry po ciąży jest złożony i wymaga kilku etapów, do tego potrzeba również odpowiedniej cierpliwości. na początek polecam zacząć od stosowania dobrych i skutecznych kosmetyków ujędrniających,- koniecznie opartych na bazie naturalnego kolagenu.

Ciokosek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2017, 15:38

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

21 kwie 2017, 15:47

Jeżeli zdecydujesz się na zabieg to najpierw idź na kilka konsultacji do dobrego dermatologa z branży estetycznej bo potem zabiegu nie odkręcisz więc nawet jeśli byś miała czekać na zabieg tygodniami to lepiej czekaj i się konsultuj u dobrego lekarza niż miałabyś potem żałować. Jeżeli jesteś z Warszawy albo okolic polecam panią doktor Barbarę Walkiewicz Cyrańską, lekarz z prawdziwego zdarzenia z niesamowitą wiedzą i co najważniejsze doświadczeniem

annarumcajs
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 kwie 2017, 13:26

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

04 maja 2017, 14:07

warto zastosować coś od środka. Ja aktualnie używam premiumcollagen5000 i sprawdza się super

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

09 maja 2017, 10:01

Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. To najlepszy i najzdrowszy sposób.

magdziula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:19

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

14 cze 2017, 13:23

też borykałam się z tym problemem ale zmieniłam dietę- na parowaną i staram się ruszać jak najczęściej. Sama jazda na rowerku bardzo dobrze działa na problematyczne okolice, u mnie akurat nogi

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość