Misqu54w
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2017, 23:56

Re: Urządzanie biura w domu?

17 mar 2017, 00:13

Tak jak mówisz, nie jest dobrze łączyć miejsce pracy z domem, ale niektórzy muszą. Fajnie gdy masz możliwość aranżacji biura w osobnym pomieszczeniu, gorzej gdy musisz wyodrębnić jakiś obszar np salonu i wyposażyć go w meble biurowe. Dobrze jest zastosować jakiś regał pomiędzy, w miarę stylistycznie dobrze wyglądające biurko, a na fotel to ja bym zaproponował fotel biurowy akracing przez nieprzeciętny design. Dodaje prestiżu i nowoczesnosci moim zdaniem w takim przydomowym biurze.

Paramonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:28

Re: Urządzanie biura w domu?

20 mar 2017, 12:52

Fotel koniecznie musisz mieć wygodny :) Nie ma nic gorszego, niż ból kręgosłupa przy pracy.
Chyba że potem zainwestujesz w coś takiego https://www.fit.pl/jakie-korzysci-plyna ... cego/15992
Tylko pytanie jak się skupić na pracy jak masz w okolicy jakieś rozpraszacze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Urządzanie biura w domu?

07 kwie 2017, 20:20

O tak, fotel to podstawa, ale ładnie wyglądający gabinet tez świadczy o właścicielu. Biuro urządzone w stylu Gress z Agaty w kolorze wenge pięknie sie prezentuje w każdym pomieszczeniu :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Urządzanie biura w domu?

31 lip 2017, 18:11

Moim zdaniem urządzenie takiego biura to nie duże wyzwanie, jak pośledzimy trochę wystroje w sieci. Widziałam wiele ciekawych takich propozycji na: https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/K ... omunikacja . Może warto kupić coś takiego.

EwelLis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2017, 03:12

Re: Urządzanie biura w domu?

24 lis 2017, 03:16

Kurcze, w moim domu brakowało do tego pokoju. Akurat drugie dziecko miała w drodze i stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie praca zdalna. Nie chciałam jednak pracować w jadalni czy salonie, bo sprzątać i układać te wszystkie papiery od nowa - bez sensu. Dogadałam się jednak z mężem i nieco przekształciliśmy jego salę ćwiczeń w moje biuro + jego mniejsza sala ćwiczeń. Małym kosztem, bo skorzystaliśmy z mobilnych ścianek działowych od sowana, więc było mało zamieszania, nie było potrzeby angażowania ekipy (przecież mój by sobie nie poradził). Biuro mam, ciche i spokojne - własne. Teraz czekać aż drugie przyjdzie na świat - będę miała azyl.

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Urządzanie biura w domu?

25 lis 2017, 14:58

Prowadząc firmę przez internet można rozważyć biuro w domu, ale w większości firm to się nie sprawdzi. Nawet mała firma potrzebuje stałego, prawdziwego biura. Jeśli nie wiecie jakie wybrać, to w Akademii Najemców prowadzą kursy o wynajmie - powinny pomóc w wyborze lokalu na biuro, odpowiedniego do potrzeb i budżetu, czy jego aranżacji.

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Urządzanie biura w domu?

07 mar 2018, 11:31

Ja właśnie mam taką sytuację. Córka ma 4 lata a od pięciu pracuję zdalnie z domu. Z początku miałem biuro a potem stało się pokojem córki. Teraz pracuję w salonie ale czeka nas rewolucja bo za miesiąc druga córka przyjdzie na świat. Przydałoby się coś zmienić i wydzielić przestrzeń dla mnie do pracy.

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Urządzanie biura w domu?

12 cze 2018, 00:19

Połączenie biura z miejscem zamieszkania to wcale nie jest głupi pomysł. Moja koleżanka jest korepetytorką z chemii oraz angielskiego. Miała tak dużo chętnych na lekcje, że aż po studiach po prostu założyła swoją firmę i zaczęła nauczać w domu. Ma własne mieszkanie, mieszka tam sama, a posiada 3 pokoje. Tak więc z jednego zrobiła sobie takie biuro, w którym przyjmuje swoich uczniów. Chciała też, żeby każdy czuł się tam komfortowo, więc zatrudniła firmę z Warszawy TrzyTrzecie, która właśnie zajmuje się projektowaniem wnętrz biur i w ogóle projektowaniem takich budynków. Widziałam, jak fajnie urządzili jej to biuro i po prostu ŁAŁ!

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Urządzanie biura w domu?

28 cze 2018, 10:49

Ja właśnie mam taką sytuację. Córka ma 4 lata a od pięciu pracuję zdalnie z domu. Z początku miałem biuro a potem stało się pokojem córki. Teraz pracuję w salonie ale czeka nas rewolucja bo za miesiąc druga córka przyjdzie na świat. Przydałoby się coś zmienić i wydzielić przestrzeń dla mnie do pracy.
znam ten ból, mam podobną sytuację. w salonie mąż postawił taką niewielką ściankę z kartongipsu i udało się wydzielić przestrzeń dla mnie. nie jest co prawda z drzwiami, mam bezpośredni kontakt z salonem ale i tak czuję że to taki mój kącik. wymalowałam go sobie ta taki relaksujący kolor Bambusowy Gaj z palety "kolory świata" od duluxa bo jak zapewne wszyscy wiecie zieleń jest kojąca dla oczu co i mi w pracy pomaga

Awatar użytkownika
piotrek111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2018, 17:53

Re: Urządzanie biura w domu?

28 cze 2018, 13:19

Ja mam z grubsza to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość