Olenka38
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2018, 15:11

Re: Dwujęzyczne przedszkole

10 mar 2018, 15:22

Dużo zależy od nauczycieli. Mniejsze dzieci należy przede wszystkim zachęcać do nauki, aby w przyszłości szybko uczyły się innych języków.

holka88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2018, 08:12

Re: Dwujęzyczne przedszkole

15 mar 2018, 08:14

Dokładnie. Tak naprawdę kluczem są nauczyciele. Co z tego, że przedszkole dwujęzyczne jak dzieci i tak mogą się nic nie nauczyć ze względu na ich brak umiejętności i chęci.

MadziaRoleska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:34

Re: Dwujęzyczne przedszkole

21 maja 2018, 08:25

W dzisiejszych czasach wydaje mi się - że to już nie fanaberia, a obowiązek rodziców, żeby przygotować dzieci do życia w dzisiejszym świecie - ale warunek, że nauczyciele naprawdę są dobrze przygotowani, bo wbrew pozorom, maluchy to wymagający odbiorca - i jeśli zaszczepi się im błędy na samym początku - to później już się tego nie poprawi

Awatar użytkownika
lokacz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2018, 20:15

Re: Dwujęzyczne przedszkole

22 maja 2018, 15:34

Moim zdaniem sporo porad w tym temacie można znaleźć w Internecie :) Wystarczy tylko trochę poszukać ;)

creatorex
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2019, 19:45

Re: Dwujęzyczne przedszkole

29 lis 2019, 20:05

Hej, jak z perspektywy czasu oceniacie przedszkola Montessori? Widzę, że wątek jest wystarczająco stary, żeby zapytać. Proszę o odpowiedzi osób dzieci, które już są "po", bo jestem ciekawa czy faktycznie jest jakaś dostrzegalna różnica w rozwoju w porównaniu do przedszkol publicznych.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Dwujęzyczne przedszkole

14 sty 2020, 13:14

Moja córka chodzi do prywatnego przedszkola w Sosnowcu do Elfika i moim zdaniem nie ma lepszego przedszkola w tej okolicy. Moja córka chodził tam już do żłobka i bez problemu przeszła okres adaptacyjny. To przedszkole poleciła mi znajoma, której dzieci chodziły i do żłobka i przedszkola

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Dwujęzyczne przedszkole

28 cze 2020, 19:48

Nasz synek chodzi do Tequesty na Mokotowie, oprócz angielskiego uczy się także hiszpańskiego i ku naszemu zaskoczeniu bardzo dobrze radzi sobie z nauką języków obcych, ale wiadomo duża zasługa w tym samych nauczycieli :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość