uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

22 maja 2017, 14:04

Dziecko powinno się uczyć poprzez zabawę bo to najlepszy sposób na rozwój kreatywności u dziecka. Dlatego warto sięgać po wartościowe zabawki, które z jednej strony zapewnią dziecku zabawę a z drugiej będą go uczyć. Zatem ja kupuję zabawki głównie na stronie sklepu Mamissima.pl i tam bez problemu znajduję ciekawe zabawki dla każdego malucha. Spójrzcie na tego pluszaka, czyż nie jest słodki?:

Obrazek

Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

26 maja 2017, 10:34

Jeżeli chodzi o wybór tych rozwijających i edukacyjnych zabawek dla najmłodszych dzieci, to Fisher Price ma dosyć bogatą ofertę z tego zakresu, pytanie gdzie kupić tego typu zabawki, a akurat pod tym względem chętnie pomożemy i doradzimy bo właśnie u nas znajdziecie ich szeroki wybór :)

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

24 lip 2017, 13:01

Lepiej zagospodarować więcej czasu na zabawę z dzieckiem. To bardzo zbliża, a jako rodzic mamy wtedy większy wpływ na rozwój naszej pociechy. Oczywiście zakładając, że zaproponujemy maluchowi mądre i kreatywne rozrywki... By ułatwić nam zadanie, eksperci przygotowali specjalne zeszyty z gotowymi scenariuszami aktywności i zabaw dla pociech od 0 – 6 roku życia. To seria Zabawy FundaMentalne, dostępna w sieci. Poczytajcie o niej koniecznie.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

23 sie 2017, 18:56

Wiele fajnych zabawek dla dziecka różnego rodzaju można kupić w sklepie https://pufimufi.pl , gdzie mają spory wybór godnych uwagi propozycji. Każdy znajdzie coś dla swojego skarba wyjątkowego i praktycznego.

noya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lip 2017, 14:33

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

06 paź 2017, 11:55

Zabawa z dzieckiem, w ogóle spędzanie czasu z dzieckiem jest szalenie istotne. Poza grami (edukacyjnymi, kreatywnymi, rozwojowymi) jakie można kupić np na stronie https://mamisie.pl/, polecam kupić książeczkę do orygami i papier kolorowy, gwarancja dobrej zabawy na 2-3 godzinki, a dzieciaki mocno skupione i zaangażowane.

kasiakaska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 12:01

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

16 lis 2017, 18:57

Moim zdaniem każda zabawka może okazać się edukacyjna, pod warunkiem, że poświęcimy dziecku uwagę w czasie zabawy i będziemy mu opowiadać o różnych rzeczach, tłumaczyć. Ja mam bardzo "klockowe" dzieci, tzn. ciągle coś razem budujemy. Lego wiadomo ile kosztuje, ale można dostać też tańsze a wcale nie gorsze odpowiedniki. Np. tu https://swierzaki.pl/31-klocki-dla-dzieci Myślę, że warto, bo to świetnie rozwija wyobraźnię dziecka, no i ćwiczy zręczność łapek.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

22 mar 2018, 14:14

Wiele zabawek może rozwijać dziecko :) Synowi na urodziny podarowałam w tym roku zestaw z Aqua Dragons in Space, który kupiłam w Gonzo Toys. Są to tzw. Morskie smoki, nazywa się je tak bo przypominają je swoim wyglądem: mają włochatą głowę z trzema oczami oraz długi ogon. Są to bardzo ciekawe stworzonka a dzieci mogą codziennie obserwować ich rozwój oraz zabawy. Poza tym muszą o nie dbać poprzez dokarmianie oraz napowietrzanie wody dzięki czemu uczą się odpowiedzialności oraz szacunku do żywych istot :) Mój Adaś spędza przy nich masę czasu i bardzo wiele już na ich temat wyczytał w sieci :)

Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

20 kwie 2018, 11:08

Moim zdaniem taka malowanka:
http://skrzyniazabawek.pl/malowanki/270 ... 75788.html będzie fajnym połączeniem zabawy z nauką!
Dziecko ma do dyspozycji naklejki,5 kolorowych mazaków i aż 24 arkusze do kolorowania ;-)
Wydaje mi się że jest to też dobre dla wypełnienia dziecku czasu w ciągu dnia...

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

11 cze 2018, 15:33

Dla dziecka i jego rozwoju, to chyba najlepiej jak zabawki nie narzucają z góry co z nimi robić należy jak jakieś stoliczki czy krzesełka edukacyjne.. U nas na topie od lat są kartony i robione z nich różne domki, auta i inne paskudy. Do tego klocki pod każą postacią. To co z nich budowała - chyba nawet nie jestem w stanie zliczyć ilości tych rzeczy. I co ciekawe - drewniane klocki cieszą się większą popularnością niż lego. Teraźniejsze klocki lego najczęściej pozwalają zbudować konkretne jakiś zestawy i to tylko zgodnie z instrukcją..

kobitka12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2018, 16:17

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

30 lip 2019, 11:18

Na stronie https://tupiko.pl/ znajdziesz sporo ciekawych zabawek, firma współpracuje z różnymi dostawcami więc rzeczywiście tych propozycji będzie tam sporo. Koszty przesyłki nie są szczególnie wygórowane, a same koszty zabawek są na zadowalającym poziomie więc ta opcja będzie naprawdę sensowna.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość