Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

06 mar 2017, 18:26

Mnie się bardzo podoba lampa 3D acivejet z wysokiej jakości szkła, po zapaleniu lampy dają fajne 3d wzory. Bardzo ciekawe rozwiązaanie

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

23 mar 2017, 14:17

Każdy ma inny gust, więc ciężko polecić mi jakąś konkretną lampę, ale spójrzcie sobie na asortyment sklepu LumenPro, oni mają ogromny asortyment lamp. Takie eleganckie też mają. Mają różnych producentów lampy, więc różne style, różne ceny itd.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

04 kwie 2017, 17:36

Tak samo jest w obi, my u nich całe oświetlenie LED kupowaliśmy do domu.

a1sawicka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwie 2017, 13:36

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

26 kwie 2017, 14:24

Ja chciałam jakąś nietypową lampę do salonu i zdecydowałam się na Luminato z krakowskiego Luxum. Zamówiłam średnicę 150 cm i kolor ciemny szary. Efekt jest świetny :) Idealnie wpasowała się w charakter pomieszczenia. Mogę śmiało polecić, jeśli ktoś lubi rzeczy inne niż mają wszyscy :-)

akasik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017, 13:14

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

27 kwie 2017, 13:54

My ostatnio kupowaliśmy lampę do salonu i faktycznie wybór nie był łatwy. Początkowo miała być nowoczesna. Myślałam o reflektorach na listwie, ponieważ pokój jest podłużny, ale narzeczonemu się takie lampy nie podobają - chciał czegoś "ładnego". Ku mojemu zdziwieniu spodobały mu się takie z kryształami mlamp.pl/lampy-sufitowe-plafony/1095-lampa-sufitowa-crystal-zumaline-c0076-05l-chrom.html Nie sądziłam, że mężczyzna sam wybierze coś takiego, ale dzięki temu mamy teraz na prawdę bardzo ładny, elegancki salon :)

adamalserz6584
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2017, 15:14

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

27 kwie 2017, 15:29

Zadowolony jestem z podejścia obsługi w firmie Bercal (bercal.pl). Kupowałam u nich oświetlenie wewnętrzne do domu, ale też zewnętrzne do ogródka w tamtym roku. Dobrze mi doradzili przy jednym i drugim, poza tym dobrali też cały osprzęt elektroinstalacyjny. Gość ze sklepu był nawet u mnie w domu i fajnie dobrał konkretne lampy tak żeby ten komfort świetlny faktycznie był na dobrym poziomie.

akasik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017, 13:14

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

28 kwie 2017, 10:47

adamalserz6584, zazdroszczę takich możliwości, choć pewnie trochę taka wizyta w celu dobrania oświetlenia musiała kosztować... my nie wiedzieliśmy ile żarówek, jakiej mocy dla oświetlenia różnych pomieszczeń, jakie ledy... godzinami o tym czytaliśmy, korzystaliśmy z jakichś kalkulatorów online, które niby obliczają ilość światła potrzebną do oświetlenia wnętrz o podanym metrażu, ale jak kupiliśmy żarówki zgodnie z tym, co nam tam wyszło.... mieliśmy ciemnicę zamiast salonu, a w łazience musielibyśmy chyba postawić świeczkę xD ostatecznie ktoś ze sklepu, w którym zamawialiśmy lampy nam doradził także żarówki, moc i barwę i wszystko wyszło dobrze, ale przyznaję - trudno mi było uwierzyć tak na słowo komuś, kto u nas nie był i doradzał "z doświadczenia" :p ale teraz jesteśmy już bardzo zadowoleni :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

13 cze 2017, 20:56

moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby do lampy dobrać odpowiednie oświetlenie wtedy będzie spełniała swoje podstawowe funkcje, ja np mam w całym mieszkaniu oświetlenie ledowe o naturalnej barwie światła i naprawdę mój wzrok na tym zyskał.

gosc123456
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2017, 09:48

Re: Jaka elegancka lampa do salonu

25 sie 2017, 13:56

Ja oświetlenie do mojego domu kupowałam na mlamp.pl bo mają naprawdę duży wybór, a z klasycznych lamp bardzo spodobała mi się taka:Obrazek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość