Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Dobry dentysta z Warszawy

18 gru 2016, 13:09

Jeśli nie jest dla Ciebie problemem podjechać troszkę dalej do Radzymina to polecam Centrum Medyczne Panorama. Moja córka bardzo długo borykała się z anemią i przez doustne przyjmowanie żelaza zniszczyły się jej zęby mleczne. Chodziłyśmy do stomatologów w stolicy i jedyne co słyszałam to "że trzeba poczekać na zęby stałe". Coś strasznego! Znajoma poleciła mi panią Kingę Kozioł-Wójcik z Panoramy i to był strzał w dziesiątkę. Jak zobaczyła zęby córki to się przeraziła, że zostały dopuszczone, aż do tak tragicznego stanu. Udało jej się je wyleczyć, ząbki stałe już ładnie rosną zdrowe. Oczywiście przyjmuje córcie na NFZ

julkajulniem
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2020, 09:56

Re: Dobry dentysta z Warszawy

03 wrz 2020, 10:20

Bardzo dobrych dentystów mają w Dental Fraternity na Jana Pawła. Ja się leczę u dr Aleksandry Hajdo. Bardzo miła i rzetelna pani stomatolog. Bardzo podoba mi się również opieka personelu. Mają super podeście do pacjenta

Binia88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 20:42

Re: Dobry dentysta z Warszawy

25 cze 2021, 20:45

Ja polecam, najlepszy dentysta w Warszawie to Pani Dżulietta Kiworkowa z Elektoralnej w Warszawie. Bardzo miła, zna się na swojej pracy i ma anielską cierpliwość - jestem trochę panikarą..

erytryna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2022, 12:04

Re: Dobry dentysta z Warszawy

19 kwie 2022, 12:10

niestety w większości moje doświadczenia z dentystami są przykre - nawet jeśli najpierw robią dobre wrażenie (są sympatyczni itp.). wypróbowałam klinikę Boutiquedental, gdzie zrobili mi prześwietlenie wszystkich zębów (część z nich niestety była niedokładnie zrobiona przez poprzednich "specjalistów")... teraz już chodzę tylko do nich i mogę polecić z czystym sumieniem

MalgorzataC
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2022, 22:49

Re: Dobry dentysta z Warszawy

29 lip 2022, 22:57

Polecam P. Stomatolog Dorotę z Dentart. Bardzo dobrzy specjaliści. Super dobrze wyposażone gabinety. Lekarze z poczuciem humoru i otwarci na sugestie klienta. Chodzę tam już kilka lat. Mój maż też twierdzi, że świetna obsługa. 3x Polecam!

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Dobry dentysta z Warszawy

10 lut 2023, 14:07

Piodent w Pruszkowie https://www.piodent.pl/ Bardzo dobra klinika z pełną diagnostyką na miejscu. Ortodonta, protetyk także są na miejscu.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość