fevok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2016, 15:55

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

21 lip 2016, 17:04

ja również ćwiczę w domu, dzieciaki i inne obowiązki nie pozwalają mi iść na siłownię itd. ale mam w domu rowerek i atlas także działam jak mogę :) poza tym biorę sobie odpowiednio do siebie dobrane suplementy diety i mam fajne efekty :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

29 sie 2016, 15:27

Od niedawna trenuję wspinaczkę skałkową i na wzmocnienie mięśni ramion polecam szczególnie podciąganie się na drążku. Zainwestowałam w końcu w drążek gimnastyczny i wszystkim, które chcą wzmocnić mięśnie ramion polecam wykonywać codziennie proste ćwiczenia, na początek wyłącznie zwisy, potem podciąganie, a potem podciąganie z "zatrzymaniem" w najwyższym punkcie. Zamawiałam sprzęt tej strony https://www.omega-fitness.pl/drazki-i-p ... t-298.html , nie jest to wielki wydatek, a korzyści daje ogromne. I wbrew pozorom, nie jest tylko dla facetów ;)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016, 11:57 przez braaap, łącznie zmieniany 1 raz.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

24 maja 2017, 11:29

w domu nie zrobisz wszystkiego co bys byla w stanie zrobic zeby zmeczyc organizm, duzo inaczej przebiega trening w klubie, ja chodze do Saturn Fitness wczesniej tez troche cwiczylas w domu ale teraz efekty sa 3 razy szybsze bo trening jest bardziej urozmaicony i bardziej intensywny

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

11 cze 2017, 15:14

Ja mam duży problem z motytwacją, czasem, kasą na chodzenie gdzies i znalezieniem do tego kompana i czas właśnie. Za namową kolezanki wzięłam kiedyś połyte skalpel chodakowskiej., Wczasie jak mój syn ogląda dobranocki, stała pra 19 ;) to ja w tym czasie wpokoju obok na laptopie odpalam płyte i ćwiczę. I działa choć łatwo nie jest, ale efekty są, zdrowie i kondycja tez. weszlo w nawyk wiec jest łątwiej:)

mala0sawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2017, 10:42

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

12 cze 2017, 14:50

Ja też miałam problem z motywacją... Ale od jakiegoś czasu się to zmienia. Jakoś tak samo z siebie :) Ćwiczę i w domu i na siłowni. W domu staram się wykonywać łatwiejsze ćwiczenia, którymi sobie nie zaszkodzę. Na sali treningowej wiem, że mam doświadczonych trenerów, którzy podpowiedzą i zmodyfikują ćwiczenia, więc mogę dać z siebie jeszcze jeszcze więcej :D

judyta1998
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2017, 10:33

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

13 cze 2017, 11:04

Ja w domu mam rowerek stacjonarny, idealny do spalania kalorii, a ponadto matę do jogi i ciężarki.

Klopsik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:43

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

14 cze 2017, 10:43

mieć fajna sprawa ale ćwiczyć

magdziula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 13:19

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

14 cze 2017, 13:32

faktycznie z motywacją bywa różnie kiedy nikt na nas nie patrzy :D ale mnie się wydaje, że lepiej zainwestować w domowy sprzęt do fitnessu niż wydawać krocie na siłownie

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

28 cze 2017, 11:40

Ja ćwiczę w domu raz w tygodniu. Ale bardzo mi pomogło jak zaczęłam chodzić na zajęcia fitness.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: cwiczenia tak - ale w domu!

21 wrz 2017, 13:49

Próbowałam ćwiczyć w domu,kupiłam sobie nawet specjalną matę i robiłam treningi z Mel B i Chodakowską. Niestety brakło mi samozaparcia i najdłużej wytrzymałam miesiąc (ćwiczyłam około 3 razy w tygodniu). Teraz planuję zapisać się na siłownię, zobaczę co z tego wyniknie i wtedy porównam oba sposoby.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość