Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

21 lis 2017, 11:39

Jeżeli masz tak duży problem z cerą jak ja to podpowiem Ci – poczytaj o kosmetykach Universkin. Są one tworzone ze składników dobranych indywidualnie do Twojej cery. U mnie się to sprawdziło, byłam w Klinice Zakrzewski u dr Marcina Zakrzewskiego, który mi to właśnie polecił.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

06 gru 2017, 10:03

Wszystko rozumiem, tylko może podaj jaki jest koszt takich kosmetyków? Absolutnie nie neguję ich skuteczności, natomiast kolagen jest po prostu sprawdzony i dobrze znany, na pewno nie powoduje podrażnień.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

12 gru 2017, 12:02

Ostatnio zaczęły pojawiać mi się na skórze takie czerwone plamy, głównie przy nosie i kącikach ust. Robią mi się tam takie małe krostki i łuszczy skóra, mam wrażenie, że to wina przesuszenia skóry, ale smaruje ja codziennie serum i kremem na noc, a rano olejkiem z pestek malin i kremem na dzień... Ma któraś jakąś dobrą radę co z tym zrobić?

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

31 gru 2017, 22:43

Moze powinnas poszukac kremu do cery naczynkowej? z takich sprawdzonych przeze mnie kremow, ktore dobrze regeneruja cere to moge ci polecic ten z eveline: https://sklep.eveline.eu/rozany-ultra-r ... ska-p41317 on jest w formie kremu-maski i super dziala, bo bardzo dokladnie nawilza i zmiekcza. w taka mroźną pogode powinno sie nakladac wlasnie takie odżywcze kosmetyki

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

03 sty 2018, 17:38

Ja również mam wrażliwą cerę i jedyny kosmetyki, które się u mnie sprawdzają to te naturalne z BIOselect! Cerę mam pięknie nawilżoną, wygładzoną i pięknie wyglądającą. Ostatnio zaczęłam stosować też szampon i odżywkę do włosów tej samej marki i jestem zadowolona!;)

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

05 sty 2018, 13:42

Ja używam oleju kokosowego, bo mam bardzo suchą skórę i remescar pod oczy, bo miałam bardzo szpecące te worki i cienie, całe szczęście,że ten krem jest dla wszystkich typów skóry, bo inaczej nie wiem czego bym używała, jak tylko remescar był w stanie mi pomóc :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki na bardzo wrażliwą cerę

08 sty 2018, 14:27

Na bardzo wrażliwą cerę polecam stosować kosmetyki w 100% naturalne co do których mamy pewność iż nie podrażnią naszej cery, może kosmetyki oparte na kolagenie są dobrym wyborem? Wszelkie informacje na ich temat znajdziecie u nas :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość