katya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2017, 13:56

Re: Prezent dla męża

05 kwie 2017, 15:03

Ja proponowałabym coś czym interesuje się mąż. Ja planuję swojemu kupić drona, bo ostatnio oglądaliśmy je w Teletorium i bardzo się nimi ekscytował :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla męża

20 kwie 2017, 14:45

Porządny zegarek zawsze się przyda
Obrazek

Bimbek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 maja 2017, 09:31

Re: Prezent dla męża

16 maja 2017, 22:07

Warto zastanowić się czym mąż się interesuje i co lubi. Ja np ostatnio kupiłam mojemu nowy kask na motor z http://www.motolegend.pl/sklep-1-5-n-Kaski-szczekowe .Wiem, że dawno już myślał nad zakupem nowego :) Prezent był bardzo trafiony :)

bliki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017, 06:33

Re: Prezent dla męża

17 maja 2017, 07:07

ja mojemu facetowi zawsze kupuje alkohol, albo koszulę :)

Awatar użytkownika
Telimena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 24 mar 2017, 16:23

Re: Prezent dla męża

22 maja 2017, 08:58

Według mnie warto w takiej sytuacji kupić portfel. Wybór jest dość spory, bo kupić można zarówno skórzane jak i zwykłe portfele wykonane w różnych stylach. Dzięki temu portfel jest dość uniwersalnym prezentem, który przyda się niemal każdemu. Mężowi na Twoim miejscu kupiłabym jakiś czarny, skórzany portfel Money Kepper, no chyba, że Twój mąż stawia na nieco inną kolorystykę ;). Na pewno coś konkretnego znajdziesz, trzymam kciuki. :-P

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent dla męża

24 maja 2017, 11:07

Zegarek lub inne dodatki galanterii skórzanej jak pasek czy portfel, to faktycznie bardzo dobry pomysł na praktyczny prezent dla faceta i również mogę polecić. Jaki budżet ogólnie posiadasz na ten cel?

martyna317
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2015, 22:28

Re: Prezent dla męża

22 cze 2017, 22:09

My generalnie zazwyczaj kupujemy sobie coś fajnego typu portfel, zegarek a potem idziemy do restauracji. Jesteśmy z Wrocławia i ostatnio odwiedziliśmy fajną restaurację z kuchnią włoską Siesta Trattoria przy ul. Ślicznej dla zainteresowanych. Polecam bo mają naprawdę dobra kuchnie włoską i fajne ceny a lokal jest przytulny. Pozdrawiam

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Prezent dla męża

28 cze 2017, 20:23

Każdy mężczyzna potrzebuje pendrive, więc jak nie masz pomysłu, a wiesz że przyda się mężowi to pendrive wręczony w nietypowy sposób, bo w spersonalizowanym pudełko z okładką fotograficzną lub materiałową na pewno mu się spodoba. Spersonalizowane pudełko wraz z pendrive można zamówić na MyselfBook tworząc wygląd pudełka w dowolny sposób. Tutaj może ponieść fantazja... ;)

WiolaWoalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2017, 12:13

Re: Prezent dla męża

06 lip 2017, 12:37

Może się przebierz za inną kobietę. Np jeśli jesteś blondynką to załóż perukę syntetycznych włosów w kolorze brunetki lub na odwrót. Np marki Cameron-hair. Twój facet jeśli na co dzień nie jest zbyt elegancki, może się przebrać za jakiegoś rekina finansjery w eleganckim garniturze i doczepianym wąsem. Wyjdźcie razem tak do restauracji. Niech to będzie taka gra aktorska. Myślę, że to świetny pomysł i zabawa, która może się potoczyć w zależności od waszej fantazji :-).

unodarek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2017, 23:08

Re: Prezent dla męża

12 lip 2017, 23:22

Z pewnością każdy mężczyzna doceni dobry zegarek. Jeżeli otrzyma go od ukochanej, z pewnością będzie nosił go z dumą. Z czasem będzie sentymentalny prezentem i miał dla niego ogromna wartość. Ładne zegarki znajdziesz na stronie outletwatch.pl.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość