szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Aranżacja wnętrz

29 wrz 2016, 09:00

Obecnie raczej odchodzi się od tapet. Eleganckie i nowoczesne wyposażenie wnętrz znajdziecie w sklepie Almi Decor: http://almidecor.com/pl/ . Może zapoznajcie się dokładnie z jego ofertą, jestem pewna, że spodoba się Wam tam wiele rzeczy.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Aranżacja wnętrz

11 sty 2017, 20:53

Jak nie macie pomysłu na aranżację wnętrz to podrzucam Wam namiary na tę stronkę - http://superwnetrza.pl/category/wnetrza/ Wiele fajnych zdjęć wrzucają, polecam sobie poprzeglądać :)

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: Aranżacja wnętrz

18 sty 2017, 13:57

Fajnym pomysłem są fototapety np. takie z nowym jorkiem. Mi się takie rozwiązania bardzo podobają i często przeglądam sklepy typu fototapetka.eu by sobie zobaczyć jakie fajne są wzory i co jest obecnie w modzie.

dziuboch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2017, 11:38

Re: Aranżacja wnętrz

16 lut 2017, 12:41

polecam poszukać ciekawych i inspirujących pomysłów na stronie sklepu internetowego dekoria.pl - znajdziesz tam zakładkę inspiracje- wiele zdjęć aranżacyjnych:)

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Aranżacja wnętrz

14 mar 2017, 10:46

Z doświadczenia wiem, że lepiej kogoś wynająć. Pamiętam jak zaaranżowaliśmy mieszkanie z mężem po czym stwierdziliśmy, że jednak lepiej będzie do tego wynająć jakiegoś architekta. Postawiliśmy na to biuro: http://baar.pl
Strzał w dziesiątkę, dopiero jego projekt uświadomił nas ile odpuściliśmy szczegółów przy projektowaniu i aranżacji. Każdy metr został rewelacyjnie wykorzystany. Co fachowiec - to fachowiec.

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: Aranżacja wnętrz

22 mar 2017, 20:21

Jak szukasz fajnych aranżacji to zerknij na aranżacje różnego rodzaju do firmy: Kli , która aranżuje fajnie i zmysłowo. Zajmuje się idealnie taką aranżacją wnętrz w domu, hotelu, biura itp. Super pomysłowe aranżacje godne uwagi.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Aranżacja wnętrz

20 kwie 2017, 14:23

Polecam zaglądnąć do Pani Małgorzaty z www.woprojekt.pl . Na prawdę godna polecenia projektantka wnętrz i zarówno ogrodów. Długo szukałam kogoś, kto niebanalnie zaaranżuje mi wnętrze mieszkania i znalazłam. Szczerze polecam.

kingulek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:13

Re: Aranżacja wnętrz

24 kwie 2017, 13:34

Zająć się samodzielnie aranżacją wnętrz koniecznie:) sprawi Ci to o wiele więcej radości. Inspiracją dla Ciebie może być internet, różne pisma, mieszkania, domy znajomych. Nie bój się stworzyć wnętrza według swojej potrzeby, upodobania a nie aktualnie panującej mody!

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Aranżacja wnętrz

25 kwie 2017, 17:50

Moim zdaniem wnętrze musi być przede wszystkim praktyczne i stylowe, da się to połączyć. Bardzo lubię styl minimalistyczny, w swoim domu połączyłam go z dodatkami w stylu francuskim i wyszło super tyle, że korzystałam ze wsparcia specjalisty. Warto poradzić się architekta, w Warszawie znajdziecie Panią Dorotę Kowalczyk, jakby ktoś był z okolic. To bardzo dobry architekt, rzeczoznawca, prowadzi firmę https://maisoncreative.pl zajmującą się sprzedażą dodatków, oświetlenia i stylowych mebli.

darioszka89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lis 2017, 17:38

Re: Aranżacja wnętrz

12 kwie 2018, 16:27

Zgadzam się :) Mam od nich zasłony i pościel. W końcu trafiłam na jakąś która się nie spiera po kilku praniach

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość