mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wakacje marzeń

16 sie 2016, 22:04

Mi ostatnio marzą się podróże po świecie ale nie mam jeszcze odwagi żeby się w jakąs podróż wybrać
Dlatego póki co planuję wyjazd w góry. Znalazłam hotel logos zakopane i chyba tam zrobię rezerwację. Z tego co widziałam ceny są bardzo ok, jest tam SPA i wszędzie jest blisko. Dla mnie to bardzo istotne bo nie jadę autem i chce mieć możliwość dotarcia do każdego miejsca które mnie interesuje.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Wakacje marzeń

17 sie 2016, 17:13

Jeśli wybieracie się w góry pamiętajcie koniecznie o odpowiednich butach i odzieży, pogoda w górach jest bardzo zmienna, warto zajrzeć na 8a.pl, można tam znaleźć wszytko co będzie do takiego wędrowania potrzebne.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Wakacje marzeń

25 sie 2016, 13:54

Ja na wakacje marzeń jadę dopiero za miesiąc, a teraz chcę wybrać się z rodziną na weekend w góry. Sprawdzam już na co zwrócić uwagę przy wyborze domków na http://noy.pl/domki-do-wynajecia-w-gora ... cac-uwage/ i mam nadzieję, że uda nam się coś dostać we wrześniu. Chcemy jechać w Beskidy.

madziulkaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2016, 13:05

Re: Wakacje marzeń

26 sie 2016, 14:29

Toskania :) A w Polsce chciałabym się wybrać kiedyś do resortu Głęboczek. Kiedyś widziałam stronę internetową i mnie zachwyciło to miejsce. Kojarzycie?

Anna24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2016, 12:57

Re: Wakacje marzeń

29 sie 2016, 13:03

Wakacje marzeń? Zdecydowanie tam, gdzie jest ciepełko:) i morze, tak dużo wody:) idealna miejscówka na wakacje marzeń to na przykład Wyspy Kanaryjskie.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: Wakacje marzeń

05 wrz 2016, 10:16

Moje wakacje marzeń to zdecydowanie Portugalia. Takie moje marzenie z dzieciństwa jeszcze. Sporo podróżowałam za granicą, ale tam jeszcze nie dotarłam. Do takiej wyprawy muszę się solidnie przygotować i zaplanować długi urlop. Koniecznie zabrać dużo gotówki, raz jeden zdarzyło mi się płacić za granicą kartą i niestety troszkę pieniędzy straciłam w ten sposób, teraz jestem mądrzejsza. Zobaczcie tutaj o czym mówię https://blog.axa.pl/blog/bezpieczenstwo ... d-wyjazdem. Tu 10 zł, tu 15 a jak się zsumuje mogą wyjść setki kosztów przewalutowania i pobieranych prowizji. Jeden powie, że za wygodę się płaci, ale nie każdy może sobie zdawać sprawę ile.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wakacje marzeń

05 wrz 2016, 12:13

Też mam w polanach wyjazd do Portugalii, ale to jeszcze nie w tym roku. W każdym razie moje wakacje marzeń to Zanzibar.

Anka76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:29

Re: Wakacje marzeń

05 wrz 2016, 12:31

Moje dopiero przede mną. Planuję wybrać się na Safari. Na pewno będzie extra!

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Wakacje marzeń

09 wrz 2016, 11:25

Ja tegoroczne wakacje mam trochę napięte i pewnie nigdzie nie pojadę, ale w tamtym roku miałam prawdziwe wakacje marzeń i to kompletnie za darmo. Firma, w której pracuję, zainwestowała w program motywacji pracowników pod postacią sponsorowanych wycieczek i byliśmy w Portugalii, wyjazd cały zorganizowany przez http://www.wyjazdydlafirm.pl/wyjazdy-firmowe. A w przyszłym roku podobno szykuje się Dominikana, już nie mogę się doczekać :)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Wakacje marzeń

12 wrz 2016, 14:44

Mnie nigdy do Egiptu nie ciągnęło. Wolałabym się wybrać do Azji.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość