adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Gdzie szukać pracy?

17 maja 2019, 22:52

Czasami się samemu nie wie skąd i jak sie trafiło ale JEST. Nawet nie sądziłam, ze wyląduje jeszcze na etapie studiowania informatyki w branży medycznej i to jak sie okazało nie na chwilę. Zaczynałam w contact center a teraz jestem juz młodszym specjalistom ds. wsparcia IT w medicover. Wniosek z tego jeden: trzeba próbowac do bólu! Bo im wiecej determinacji - tym wieksza sila i ambicje. A praca jest jak widac tutaj w zakładce na rozne stanowiska https://www.medicover.pl/uslugi-medicov ... 9,1,i,3661

sokolska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2019, 11:47

Re: Gdzie szukać pracy?

31 maja 2019, 15:28

To już zależy tak naprawdę od naszych umiejętności i doświadczenia. Jeśli jesteśmy w stanie zaoferować przyszłemu pracodawcy naprawdę dużo, to on nam się odpowiednio odwdzięczy. Nie mówię tutaj tylko o pieniądzach bo można taż np zaoferować pakiet medyczny w placówce medicover. W dzisiejszych czasach prywatna opieka medyczna to chyba jedyna opcja by na już dostać się do specjalisty

Awatar użytkownika
matjosz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:43

Re: Gdzie szukać pracy?

06 cze 2019, 11:55

A nie myślałeś, żeby przeszukać internet pod tym kątem. Wydaje mi się, że tak coś znajdziesz.

Awatar użytkownika
Kyrie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:28

Re: Gdzie szukać pracy?

13 cze 2019, 13:47

Tam, gdzie masz do czegos kwalifikacje xD

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość