Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

05 wrz 2016, 12:44

Umówiliśmy się, że jeśli tylko ap7 będzie miało konkretną nieruchomość, która będzie pasowała do tego modelu, to zaczniemy poważnie rozmawiać, ale nie teraz, bo potrzebujemy kilku tygodni na tematy finansowe. Jeśli jedno z tych mieszkań będzie nadal stało wolne, to na bank się nim zainteresujemy. Jak na razie obrót sprawy zupełnie nieoczekiwany. Zobaczymy co konkretnie z tego wyjdzie.

Bulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2016, 15:59

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

09 wrz 2016, 15:26

Mi od zawsze podoba się samo centrum Krakowa i jakbym miała decydować się, to tam szukałabym mieszkania. Na razie to tylko odwiedzamy Karków w weekendy i wtedy cieszymy się jego urokiem. Tak mówię o tym centrum, bo hotel w krakowie Puro jakoś do mnie przemawia, a właśnie się znajduje w samym sercu Krakowa.

Marcin30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2017, 13:25

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

16 cze 2017, 13:34

Zanim zamieszkałem w Krakowie też snułem plany o starym mieście:) Teraz mieszkam w jednej z dzilnic i nie narzekam, komunikacją miejską jakieś 10 min drogi i jestem w centrum:) Dla tych którzy szukają własnego M szczególnie w Krakowie polecam fajny deris ogłoszeń gdchmura.pl

wiolka555
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2017, 10:59

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

29 cze 2017, 11:44

najlepsze będą obrzeża moim zdaniem, w centrum jest takie stężenie szkodliwych substancji, ze ciężko oddychac. poza tym wieczne korki...

fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

30 lip 2017, 18:15

A nie lepiej gdzieś na uboczu pomyśleć o własnym domku. Fajne propozycje widziałam na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny . Takie odmy inteligentne są naprawdę fajne i korzystne dla młodych i starszych osób. Warto szukać takich rozwiązań.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

21 sie 2017, 22:15

Fajną inwestycją mieszkaniową jest Nowa 5 Dzielnica. :-) Mieszkania powstają w okolicy Krowodrza, więc myśle, ze położenie idealne- na pewno blisko do starego rynku, dworca czy galerii krakowskiej. No i w pobliżu są sklepy,apteki, szkoły i dobre połączenie autobusowe :-)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Gdzie mieszkanie w Krakowie?

22 lis 2017, 16:17

W Krakowie to chyba najlepiej zamieszkać na jeziorem Bagry, nie będzie tam tak dokuczać smog jak w centrum bo jest dużo drzew i zieleni w okolicy. Blisko plaży miejskiej jest fajne osiedle Bagry Park, tam się na pewno fajnie mieszka.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość