Beatkin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2016, 17:27

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

22 paź 2016, 17:38

Z polecenia to najlepszy sposób na dobrego fryzjera
http://saloninspiracja.pl/fryzjer-wroclaw/ .
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 12:32 przez Beatkin, łącznie zmieniany 1 raz.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

08 lis 2016, 11:48

Poniekąd racja, fryzjer z polecenia może w efekcie okazać się bardzo dobrym wyborem, grunt aby efekt końcowy był taki jakiego się spodziewaliśmy, a z doświadczenia wiem że dobry fryzjer tez musi swoje kosztować.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

23 lis 2016, 12:48

Chyba metodą prób i błędów :D

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

07 kwie 2017, 16:51

Popytać znajomych czy poczytać opinie w internecie. Zawsze to jakaś dodatkowa wiedza, a tak naprawdę to chyba metodą prób i błędów :) Ja mogę polecić salony Gnatyshyn z warszawskiego Ursynowa. Działają przy al. KEN 36a i Pasażu Ursynowskim 9. Mają świetną, profesjonalną kadrę wysoko wyspecjalizowanych fryzjerów- stylistów. Znają się i lubią to co robią, to widać.

jolkafiolka223
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2017, 10:06

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

10 kwie 2017, 10:13

Ehhh... Doskonale Cię rozumiem. U mnie każda wizyta od najmłodszych lat kończyła się płaczem :ico_placzek: Miały być do podcięcia końcówki kończyło się na ponad 5 cm. Delikatne refleksy na włosach również okazały się jedną wielką katastrofą. Mam wrażenie, że dla niektórych upięcie fryzury jest nawet wyzwaniem ponad siły. :c Cały czas szukam tego jedynego, najlepszego fryzjera. Kiedyś potrafiłam przekopać pół internetu i poświęcić na szukanie opinii pół dnia. Ostatnio jednak znalazłam stronę lavito.pl gdzie opinie o salonach są od razu połączone z możliwością zarezerwowania u nich wizyty. Korzystam z tej aplikacji od jakiegoś czasu, rezerwacja wizyt jest dziecinnie prosta jednak wiadomo jak to w życiu bywa raz trafię na lepszego fryzjera, a raz na gorszego. Biedne my kobietki...

Gabinettrychologii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:44

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

11 kwie 2017, 20:52

Szczerze mówiąc to bardzo ciężko jest znaleźć dobrego fryzjera któremu można zaufać i na którym można polegać, gdzie nie będziemy rozczarowani efektem jego pracy. Musi być to osoba z pasją i zaangażowaniem. Polecacie kogoś z Trójmiasta?

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

24 maja 2017, 13:03

Przy wyborze fryzjera warto też zwrócić uwagę jakich kosmetyków używa w swej pracy :) To istotna sprawa, bo ja np. chodze do fryzjera na keratynowe prostowanie i w zależności od keratyny- efekt jest mnie lub bardziej zadowalający. Moja fryzjerka regularnie stosuje zestaw keratynowy INOAR i to jest strzał w dziesiątkę. Włosy miękkie, gładkie, zdrowe.

zawirowana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2017, 20:38

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

28 maja 2017, 00:51

Zawsze zanim wybiorę się do fryzjera to sprawdzam o nim opinie na internecie a przede wszystkim galerie zdjeć fryzur i koloryzacji, które wykonał. Jeśli mi się podoba to umawiam się na wizytę :)

patrycja0469
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2017, 21:44

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

05 cze 2017, 21:11

ja zawsze sprawdzam profil na facebooku i opinie o danym salonie a także zdjęcia koloryzacji i cięć jakie wykonują.

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

13 cze 2017, 15:42

poczytać opinie, przejrzeć zdjęcia na facebooku

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość