Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: niestandardowe odchudzanie

22 paź 2016, 19:18

I jak zwykle u mnie wszystko pod górkę :ico_urodzinki: a jaka ich nazwa?
Dokładnie to nazywają się IQacai. Nie przeżywaj tak, może ktoś je zacznie u nas sprowadzać w końcu..albo np znajdziesz je na jakimś innym rynku.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: niestandardowe odchudzanie

29 paź 2016, 01:29

nie przeżywam :P po prostu czytam o jagodach i widzę, że co raz więcej o nich słychać w mediach i w ogóle, bo na prawdę są skuteczne, więc jestem pełna niecierpliwości :)

Awatar użytkownika
tuska999
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2016, 18:30

Re: niestandardowe odchudzanie

30 paź 2016, 18:57

Może warto skorzystać z pomocy dietetyka? On najlepiej dopasuję dietę i ćwiczenia do Twoich potrzeb i co najważniejsze dostaniesz indywidualny jadłospis,a poza tym będziesz mieć osobę, która cały czas będzie Cię "kontrolować" i wspierać ;)

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: niestandardowe odchudzanie

31 paź 2016, 01:24

No to cóż, pozostało mi jedynie dodać Pani Zniecierpliwiona ;) że znajdziesz tu coś dla siebie (link usunięty) i że sama zamawiam zanim się rozmyślą :D chociaż w sumie nie wiem czy można już zamawiać :P

foczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2016, 16:22

Re: niestandardowe odchudzanie

29 lis 2016, 16:29

Widocznie coś jest jednak nie tak. Ja proponowałabym odwiedzić dietyodchudzajace.net, stamtąd można wziąć wszystkie potrzebne informacje, mi się przydały. Dzięki temu nawet zaczynam- nie zapeszając- chudnąć.

Milenkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:35

Re: niestandardowe odchudzanie

30 lis 2016, 13:20

Ja z kolei słyszałam ostatnio o genodiet. Faktycznie działa? Może ktoś, kto próbował wypowie się w temacie. Z informacji które znalazłam w DF Medica wynika, że z takich badań skorzystało już naprawdę wiele znanych osób, więc sądzę, że rozwiązanie warte uwagi.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: niestandardowe odchudzanie

20 mar 2017, 14:39

ja zaczelam jakis czas temu cwiczyc troche inaczej zobaczymy jaki bedzie efekt, 2 tygodnie mam 1 zestaw cwiczen a 2 tygodnie inny i po miesiacu wracam do pierwszego, zeby nie przyzwyczajac miesni, cwicze w Saturn Fitness

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: niestandardowe odchudzanie

27 mar 2017, 13:05

Odchudzanie dla niektorych jest rzecza bardzo trudną, czesto narzekaja osoby ktore juz dlugo trenuja i nie widzą żadnych zmian. Organizm sie pewnie juz przyzwyczail, kondycja juz jakas tam jest zrobiona, a osoba po prostu duzo je z przyzwyczajenia. W Saturn Fitness maja fajne treningi warto sie przejsc zeby zmienic troche zestaw cwiczen i co jakis czas popróbować nowych innych rzeczy zeby pobudzic organizm

Ciokosek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2017, 15:38

Re: niestandardowe odchudzanie

21 kwie 2017, 15:42

Według mnie naprawę to działa tylko mniej jeść a reszta to .... wiem, wiem że to mega trudne ale tylko to plus jakieś ćwiczenia i picie wody to sukces ...

Awatar użytkownika
anno15
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2017, 22:12

Re: niestandardowe odchudzanie

23 kwie 2017, 21:24

Dokładnie tak jak pisze Ciokosek :) Dieta, odchudzanie i jeszcze od siebie dodam odpowiednią suplementację. Tak na prawdę suplementacja może w znacznym stopniu pomóc i przyspieszyć proces naturalnego odchudzania. No ale to trzeba wiedzieć co brać żeby bez sensu nie wydawać pieniędzy. Ja z autopsji i z własnego doświadczenia jeżeli chodzi o suplementację mogę polecić ten artykuł - http://dietworldpro.com. Opisany jest w nim lek wynaleziony przez naukowców który bardzo przyspiesza odchudzanie.

Sama z tego korzystałam i mogę potwierdzić, że efekty są oszałamiające :) Ja zrzuciłam w najlepszym miesiącu ponad 15 kilogramów bez efektu jojo :)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość