Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

19 gru 2016, 14:18

A może mezoterapia: http://klinikaurody.info/pl/mezoterapia-twarzy.html?? Nie kosztuje aż tyle co laser.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

21 gru 2016, 11:38

Mezoterapia to całkiem dobre rozwiązanie, dobrze wykonana przynosi efekty. Ja wykonywałam zabieg w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie i byłam bardzo zadowolona.

basia1987
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:14

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

01 sty 2017, 20:15

A mikrodermobrazja diamentowa? Ja miałam drobne blizny, u mnie ten zabieg dał bardzo fajny efekt. Rozumiem doskonale córkę, potrafi to irytować. Najpierw się męczysz z trądzikiem, a potem jeszcze masz "pamiątkę" :/ Sprawdź zabieg mikrodermobrazji, a najlepiej skonsultuj się z kosmetologiem lub dermatologiem, profesjonalista na pewno coś zaproponuje. Mnie mikrodermobrazję poleciła pani Agnieszka w salonie Cosmetix, gdzie chodziłam na depilację. Od słowa do słowo doszło do blizn, no i w efekcie wykonałam zabieg.

kamilawilk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2017, 21:16

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

04 sty 2017, 21:19

Moja mama miała straszne przebarwienia na skórze korzystała z Centrum Zdrowej Skóry Damian i jest strasznie zadowolona!

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

05 sty 2017, 01:06

Słyszałam wiele dobrego o zabiegu Dermapen, w skrócie polega on na nakłuwaniu skóry by ją stymulować i wprowadzić odpowiednie preparaty. W Warszawie w Melitusie można do końca stycznia zrobić taki zabieg w promocyjnej cenie. Na blizny potrądzikowe podobno naprawdę się sprawdza, sama nie korzystałam ale znajoma owszem, w przyszłym tygodniu mamy się spotkać to sama ocenię czy rzeczywiście jest aż taka różnica jak zapewnia. Ale podejrzewam, że tak bo ona przez wygląd swojej buzi raczej stroniła od spotkań a teraz zadzwoniła sama żeby się umówić, także musi być dobrze.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

05 sty 2017, 14:42

Hmm... normalnie, trzeba tylko zwrócić uwagę na szczegóły. Używajcie aplikatora na wypryski HB - będzie dużo lepiej, w ciągu kilku tygodni powinni zniknąć wszystkie ślady, a cera zrobi się normalna. Kluczowe w tym wszystkim jest po prostu systematyczne i rozsądne myślenie.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

09 sty 2017, 14:59

Jeszcze znalazłam zabieg laserem Revlite: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/revlite/. Podobno bardzo skuteczny.

kasiautune
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sty 2017, 12:00

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

17 sty 2017, 12:05

Ja bym zaczęła od peelingu kwasowego, najlepiej TCA. Mnie bardzo pomógł i praktycznie nie mam już blizn :)

malwina2056
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2017, 15:54

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

24 sty 2017, 16:04

Witam, moja córka jako nastolatka miała duże problemy z trądzikiem, nie dość że miała paskudne wypryski to jeszcze nie potrafila się powstrzymać i nie drapać. Nieraz gorzej wyglądała przez to drapanie właśnie niż przez krostki. Teraz ma 21 lat i wypryski zniknęły ale blizny zostały. Widzę że śię dziewczyna żle z tym czuje, jakieś maści kupuje. Chcialabym jej pomóc ale nie wiem jak. Znacie jakieś skuteczne metody żeby sobie z tym poradzić?

Hej moja córka też miała ogromne problemy z trądzikiem. Też nie potrafiła sie powstrzymać od drapania. Jako,że jestem nowoczesna mama to poszukałam córce naprawdę skutecznej metody. Z męzem postanowiliśmy wyslac ją na zabieg laserem.Znalezlismy laser scarlet rf. O niebo lepszy od lasera frakcyjnego. Poczytaj sobie o nim. Nasza nastolatka w końcu się uśmiecha i codziennie przegląda się zadowolona w lustrze.Jak coś to pytaj to chętnie podpowiem co nie co:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak usunąć blizny po trądziku?

14 mar 2017, 13:00

Akurat w przypadku blizn powstałych na skutek trądziku, uważam że warto zasięgnąć konsultacji dermatologicznej aby wiedzieć jaki rodzaj kuracji okaże się tutaj skuteczny. Bardzo dobre opinie zbiera zabieg laserem jeżeli chodzi o usuwanie blizn, może warto pójść właśnie w tym kierunku?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość