KobiecaKobieta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:23

Re: alergia na sierść

22 sty 2020, 17:18

[quote="Brzoza"][quote="havanna"]Są przecież lekarstwa na alergię...[/quote]
Jako alergik, który jest uczulony na sierść powiem ci "ić stont". Leki w jakimś stopniu pomagają, ale na krótko i nie na wszystko. A oczyszczacz powietrza przy alergii na sierść można sobie wsadzić między bajki. Z pyłkami jako tako pomaga, przy sierści nie ma szans.
[/quote]

Ja się z Tobą nie zgodzę, u mnie koleżanka jest alergiczką właśnie na sierść i jej bardzo pomaga.

Awatar użytkownika
havanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:35

Re: alergia na sierść

13 lut 2020, 15:04

Oczywiście, że leki muszą być... No nie rozumiem skąd te myślenie, że oczyszczanie powietrza samo w sobie pomoże.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: alergia na sierść

14 lut 2020, 22:43

ja mam dwa psiaki w domu i bez automatycznego odkurzacza (tego jeździka) i oczyszczacza powietrza nie ujechałabym. mam ten Coway Storm i na filtrze wstępnym zatrzymują się te największe cząsteczki jak pył czy sierść, a HEPA wyłapuje alergeny i ja to autentycznie czuję. sam zapach powietrza jest ładniejszy, nie czuć psem, a mnie w nosie nie swędzi więc nie zgodzę się że to bajki. sama doświadczam różnicy więc każdemu posiadaczowi zwięrząt polecam

porozmawiajmy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:06

Re: alergia na sierść

20 lut 2020, 13:05

[quote="goldi"]ja mam dwa psiaki w domu i bez automatycznego odkurzacza (tego jeździka) i oczyszczacza powietrza nie ujechałabym. mam ten Coway Storm i na filtrze wstępnym zatrzymują się te największe cząsteczki jak pył czy sierść, a HEPA wyłapuje alergeny i ja to autentycznie czuję. sam zapach powietrza jest ładniejszy, nie czuć psem, a mnie w nosie nie swędzi więc nie zgodzę się że to bajki. sama doświadczam różnicy więc każdemu posiadaczowi zwięrząt polecam[/quote]
Hej Goldi Roombę masz? Jesteś zadowolona? jestem o krok przed zakupem tego cuda :)

porozmawiajmy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:06

Re: alergia na sierść

20 lut 2020, 13:05

coś tu na tym forum cytowanie nie działa :(

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: alergia na sierść

06 kwie 2021, 15:53

Nie ma innej rady jak tylko wyeliminować źródło alergii. Wiem, że to brzmi strasznie, ale narażając się na ciągly kontakt z alergenem możesz doprowadzić do astmy oskrzelowej, obturacji oskrzeli, po prostu ciężko zachorujesz. Twój wybór. Natomiast przy katarze alergicznym wypróbuj aerozol Euphorbium bo obkurcza śluzówkę nosa i wypłukuje alergeny z dróg oddechowych.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość