bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Kiedy do przedszkola?

11 lip 2018, 21:38

Ja też uważam, ze im szybciej tym lepiej. Jednak codzienny kontakt z rówieśnikami wpływa super na rozwój malucha. Moje dziecko swoją przygodę z przedszkolem zaczęło w wieku 2,5 roku :) Zdecydowaliśmy się na warszawską Te Vizję ( na Wawrze ). Duża ilość ciekawych zajęć dodatkowych ( bajkoterapia, kuchcikowo itd ), czas na naukę ( m.in angielski, matematyka ) ale i na zabawę :) Dorzuć do tego profesjonalną opiekę i rodzinną atmosferę i wychodzi miejsce idealne :)

LauraR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 wrz 2018, 08:28

Re: Kiedy do przedszkola?

04 wrz 2018, 08:45

U mnie też w tym wieku córa poszła do przedszkola i nie żałuję tej decyzji. Mimo, że czasem są bunty i ogólnie gorsze dni ale bardzo ładnie się rozwija i można iść do pracy nawet na te pół etatu.

Awatar użytkownika
buwulagq
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 19:44

Re: Kiedy do przedszkola?

10 wrz 2018, 14:02

Moim zdaniem na pewno znajdą się informacje na ten temat w Internecie. Trzeba troszkę poszperać. A już w ogóle najlepiej to udać się z tym do specjalisty...

Violetta678
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2019, 03:55

Re: Kiedy do przedszkola?

28 lip 2019, 18:49

Ja córeczkę zapisałam do prywatnej placówki językowej w wieku 3 lat, za nie długo pójdzie już do zerówki. W Tequeście poznała nie tylko nowych przyjaciół ale bardzo się rozwinęła, ładnie mówi po angielsku, ma swoje pasje i zainteresowania. W maju wraz z innymi dziećmi brała udział w Parent’s Show, w Instytucie Teatralnym, teraz maluchy mają Summer Camp. Na początku się bałam ale teraz nie żałuję swojej decyzji, moim zdaniem im wcześniej tym lepiej :)

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: Kiedy do przedszkola?

11 maja 2020, 12:04

Zalezy od dziecka, jedno bedzie sie czuc dobrze w wieku 4 lat, inne pozniej.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Kiedy do przedszkola?

28 cze 2020, 10:37

Zarówno swoją córeczkę, jak i teraz synka zapisałam do przedszkola w wieku 3 lat - moim zdaniem to najlepszy moment na rozpoczęcie edukacji oraz zapoznawanie się z językiem obcym. Jasio obecnie chodzi do Tequesty - przedszkola dwujęzycznego i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieciaki mają tutaj mnóstwo ciekawych zajęć dodatkowych no i co najważniejsze to super opiekunów :)

Jobi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2020, 23:49

Re: Kiedy do przedszkola?

09 paź 2020, 12:19

Wszystko zależy czy dziecko jest juz gotowe. Jedne będzie w wieku 2 a inne 4 lat.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Kiedy do przedszkola?

01 paź 2021, 14:21

Oczywiście jest to kwestia indywidualna, jednak im wcześniej tym lepiej. Nasza córka miała 3 latka, kiedy po raz pierwszy poszła do przedszkola. Wybraliśmy Tequestę - przedszkole anglojęzyczne i jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość