to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

22 wrz 2017, 18:38

Robieniem i doborem wszystkiego do brwi permanentnych zajmuje się linergista, z mojego doświadczenia w Warszawie najlepsza jest pani Estera z Magic Visage, ja u niej byłam, kilka moich koleżanek i wszystkie z megaefektem.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

23 wrz 2017, 19:44

a możesz podesłąć namiar do tego salonu, czukam donrej linergistki w Warszwie właśnie.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

04 paź 2017, 10:52

tutaj masz stronkę salonu salonmagic.pl więc warto się pofatygować i sprawdzić czy miejsce Ci odpowiada.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

04 paź 2017, 12:00

Dziewczyny jeżeli jesteście obeznane w temacie, to koniecznie podajcie również jak kształtują się ceny takiego zabiegu i wykonania makijażu permanentnego, bo co do samych opinii- te zawsze będą mocno podzielone.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

07 paź 2017, 12:38

ciezko podać jedną cenę, bo ona zależy od wielu czynników, od tego jaką metodą chcesz zrobić makijaż, w jakim miejscu je robisz, także cena to żaden wyznacznik, ja robiłamw Warszawie w Magic Visage zapłaciłam cenę która mnie satysfakcjonuje bo jestem bardzo zadowolona z efektu.

rossa123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2017, 00:33

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

07 lis 2017, 00:35

Pani Dominika jest specjalistką od brwi :) sama jestem tego przykładem. Moje brwi były w opłakanym stanie, wyglądały tragicznie. Do tego jeszcze sama nie potrafiłam ich jakoś umalować czy upamodować. Dlatego wybrałam się na makijaż permanentny i to był strzał w 10. :) Twarz wygląda o wiele korzystniej, a brwi wciąż wyglądają naturalnie:)

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

29 gru 2017, 22:06

W Warszawie bardzo dobrym salonem jest Magic Visage. Panie potrafią na prawdę zrobić cuda.

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

09 sty 2018, 10:30

ja też robiłam makijaż permanentny u Dominiki - w moim przypadku były to brwi :) potwierdzam pozytywne opinie: Dominika jest świetną linergistka

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

12 sty 2018, 15:00

to prawda salon magic visage w śródmieściu ma naprawdę bardzo dobre opinie, poza tym dziewczyny naprawdę super pracują więc nic dziwnego, że sporo osób do nich trafia.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Makijaż permanentny Jest Pięknie Warszawa

16 maja 2018, 10:58

Patrzcie tutaj - https://www.new-nails.com/lingerystka/kurs-makijazu-permanentnego.html
Naprawdę warto zrobić sobie takie szkolenie, tylko że jeśli pod własne potrzeby, to zdecydowanie w trybie podstawowym.
Expert jeśli chcecie wykonywać usługi na klientkach.
U nich to wszystko przebiega naprawdę wzorowo - zaliczyłam tam kilka szkoleń i w sumie to właśnie na szkoleniach oparta jest cała moja dotychczasowa kariera.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość