Kasiunia1245
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2020, 21:35

Re: Ciąza i ból zęba!

24 kwie 2020, 21:44

Ja chodziłam do stomatologa w ciąży i nie było żadnych powikłań.... moim zdaniem mozna tylko zaszkodzić mając popsute zęby.

Zofia21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2021, 14:18

Re: Ciąza i ból zęba!

23 cze 2021, 14:30

Obecnie są takie techniki leczenia i znieczulenia, że nie trzeba się obawiać wizyty u dentysty w ciąży. Sama przez to przechodziłam i ani chwili się nie zastanawiałam czy iść na wizytę czy nie. U mojego dentysty w Amber Clinic Gdańsk znalazłam pomoc w kryzysowej sytuacji i tak już zostałam. Bardzo miło zostałam przyjęta i co ważne stomatolog sam powiedział, że lepiej w ciąży przyjść na wizytę niż się męczyć, a co gorsza próbować usunąć ból domowymi sposobami.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Ciąza i ból zęba!

13 sie 2021, 13:28

A kto w ogóle powiedział, że w ciąży nie można stosować znieczulenia? Owszem w pierwszym trymestrze nie jest to zalecane, ale później czemu nie? Dobry stomatolog ze wszystkim i z każdym sobie poradzi :) Ja leczę zęby w Piodencie w Wołominie od lat i uważam, że pracują tu lekarze z powołania i z dużymi umiejętnościami.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość