pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

28 mar 2018, 19:38

najważniejsze, żeby trafić w dobre ręce ja trafiłąm do Estery w Magic Visage, salon jest w Śródmieściu więc łatwo trafić, ale dziewczyna jest bardo doświadczona, robi pięknie brwi a do tego atmosfera w salonie jest bardzo dobra.

malwinamalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2018, 23:54

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

30 mar 2018, 12:49

ja robiłam w salonie In Harmony w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Ogólnie korzystam tam też z usług fryzjerskich, bo naprawdę fajny zepsuł fryzjerek - szczerze doradzą i trafnie - moje ostatnie sombre robi furore! :)

klarysa12wasikowska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2018, 13:59

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

05 kwie 2018, 14:03

ja robiłam w salonie In Harmony w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Ogólnie korzystam tam też z usług fryzjerskich, bo naprawdę fajny zepsuł fryzjerek - szczerze doradzą i trafnie - moje ostatnie sombre robi furore! :)
Czy mogłabyś wysłać to sombre, też się zastanawiam czy nie zrobić i szukam fajnego salonu w Warszawie ;) O In Harmony słyszałam dużo pozytywnych opinii, chętnie zobaczę jak Tobie wyszło sombre.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

06 kwie 2018, 13:20

dziewczyny rozmawiamy tutaj o makijażu permanentnym więc trzymajmy się tematu, robiłyście sobie permanetny, jaki macie doświadczenia, jaką metodą je robiłyście?

iwonkarrr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:38

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

16 lip 2018, 13:54

Nawiasa daj fotkę, tez chciałam sobie tam zrobić

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

07 sie 2018, 11:35

Jak stolica to tylko salon Jest Pięknie i Dominika Kossakowska. To moim zdaniem najlepsza linergistka w mieście :) Robiłam u niej brwi, idealnie dobrała kształt i kolor brwi. Idealne cieniowanie. Dodatkowo ceny rozsądne a atmosfera w salonie świetna :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

29 lis 2018, 11:08

ja w warszawie makijaż permanentny brwi w salonie magic visage na mokotowskiej 52 dziewczyny super robią i makijaż permanentny no i rzęsy na które chodzę regularnie.

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

18 gru 2018, 00:47

Byłam już kilka razy w Eye Atelier i miałam raz robione brwi, a później zdecydowałam się na usta. Wyszło świetnie, od razu poczułam się pewniej siebie, dzięki takiemu fajnemu zaznaczeniu moich brwi i ust. Na pewno polecam, bo jestem bardzooo zadowolona.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

31 gru 2018, 15:48

moim zdaniem wszystko jest kwestia indywidualna bo każda z Nas ma inny próg bólu. Ja też robiłam makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i podczas samego zabiegu nie czułam żadnego bólu Pani Estera była bardzo delikatna.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Makijaż permanentny brwi - jaki salon Warszawa

18 lut 2019, 16:27

polecam podjechać do Piaseczna do Estetyka Day Spa - robią tam bardzo ładny, naturalnie wyglądający makijaż permanentny brwi metodą cieniowania

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość