Kater
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2019, 23:12

Re: Biuro podróży

12 lut 2019, 14:29

Ciężko jest trafić na sprawdzone biuro podróży. Ja w tym roku postanowiłam zaufać https://www.rejsomat.pl/ ze względu na dobre opinie od znajomych. Liczę, że wakacje będą udane :)

TomaszKostt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2019, 15:09

Re: Biuro podróży

12 lut 2019, 15:12

My z żoną nie korzystamy z biur podróży. Nacięliśmy się 2 razy i więcej nie ryzykujemy. Wszystko organizujemy na własną rękę :)

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Biuro podróży

18 lut 2019, 13:55

Wakacje może nie daleko ale weekend majowy już bliżej i warto coś zamówić za w czasu. Bardzo dobre oferty ma biuro podróży Redo Travel z Warszawy na Walecznych 47/5 i warto zapoznać się z ich oferta na stronie.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Biuro podróży

21 lut 2019, 19:22

Korzystam z ofert warszawskiej Wytwórni Wypraw. Nietypowe, ciekawe i inspirujące kierunki wyjazdów w ofercie, dobre ceny a co najważniejsze dobra organizacja. Byłam z nimi w Iranie było bardzo sympatycznie wiele zwiedziliśmy, a oprowadzał nas sam autor przewodnika po tym kraju p. Zbigniew Milczarek,
Iran? A nie bałaś się jechać do takiego kraju? Jestem ciekawa jak Ci ta wycieczka wyszła. A to, że przewodnikiem, czy też pilotem wycieczki, był autor przewodnika, to jest bardzo ciekawe. Jeszcze nie spotkałam takiego biura, które by miało takich pilotów. Jak sobie poszukałam w Google, to ten Mielcarek dostał nawet nagrodę dla podróżnika - Kolosy. I to właśnie za Iran. Ciekawe jak to się udało tej Wytwórni Wypraw, że ktoś taki pilotuje ich wycieczki. Dla mnie to duży plus.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Biuro podróży

25 lut 2019, 12:27

Biuro CT Poland oferuje wycieczki do egzotycznych regionów Azji. Przykładowo, znajomi byli w ubiegłym roku z nimi w Chinach i bardzo chwalili organizację. Wszystko mieli zapewnione - wyżywienie, noclegi, opieka polskiego pilota, przeloty etc. Nic tylko korzystać z takiej egzotyki! :)

Karolakarola1985
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 21:04

Re: Biuro podróży

21 mar 2019, 18:08

Ja też znam biuro podróży Redo TRAWEL i też jestem zdania, że lepszego i pewniejszego biura nie znajdziemy w Warszawie. Na majówkę wykupiłam u nich już wycieczkę i już niemogę sie doczekać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość